İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Com.tr Siteden Alexa TR:4K Siteden Tanıtım Yalnızca: 3 TL

martinn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa Değeri: Global:497,856 Alexa değerimiz Alexa TR: 4,156 olmuştur. Fırsatı kaçırmadan bizimle çalışın...
Site İçeriği: Teknoloji, web, seo, girişimcilik, iş dünyası, para kazanma vb.

1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 3 TL
Ödeme: PayPal

Ek Notlar:
Sitemizdeki kullanıcılar linklerinize tıklar ve ortalama en az 60 saniye sitenizde durup, 3-4 sayfa ziyaret ederler. Şu an kampanyadan dolayı gerçek fiyatının onlarca kat altına satış yapıyoruz. Tanıtımınız sitede sürekli kalır. Yazı olmadan da sadece link'te paylaşabilirsiniz. Fiyatlar pazartesinden itibaren normale dönecektir. İndirimli sipariş için son günler.

2 Kural:

• Yazınızın orjinal olmasını istiyoruz.
  • En fazla 2 link çıkışı olmalı.

1 Rica
Tanıtım yazınızı sitemize koyduktan sonra bizden sitenize gelen kişilerin istatistiklerini burada paylaşabilirseniz çok seviniriz. Diğer arkadaşlara da referans olur.

Site adresi: vg.com.tr
Site dışı skpye:hsynbhr

martinn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa değerimiz Alexa TR: 4,156 olmuştur. Kampanya geçicidir. Fırsatı kaçırmadan bizimle çalışın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5