İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Commission-Junction....... CJ

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
Commission-Junction.....CJ hakkında bilgisi olan var mı?

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abicim sen ne zaman bu işlere girdin. Cj nin defteri kapandı TR de.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cj click başına para verdiği zamanlarda birçok arkadaşımız çeklerini almışlardı. Ama daha fazla istedik istedik istedik . Sonunda suyu çıktı . Adamlar önce click başına ödemeyi kestiler. Sonra ödemeler de iptal oldu heralde. Arkadaşımın yaklaşık 200 $ 'ını HİLE gerekçesiyle gümlettiler. Ayrıca üyelikten de attılar. Sonra ne oldu bilmiyorum. Ama normalde en güvenilir ve sağlam sitedir. Tabi Amerika' da yaşıyorsan.

O

OverMurat

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
Cj click başına para verdiği zamanlarda birçok arkadaşımız çeklerini almışlardı. Ama daha fazla istedik istedik istedik . Sonunda suyu çıktı . Adamlar önce click başına ödemeyi kestiler. Sonra ödemeler de iptal oldu heralde. Arkadaşımın yaklaşık 200 $ 'ını HİLE gerekçesiyle gümlettiler. Ayrıca üyelikten de attılar. Sonra ne oldu bilmiyorum. Ama normalde en güvenilir ve sağlam sitedir. Tabi Amerika' da yaşıyorsan.

cjden kazanmak için illa amerikada olmak gerekmiyor
daha 2 gun once 100 $ lık cek aldım. bilmiyorum kaçıncı çekim oldu cjden :)

güvenilirdir ve adam gibi yaparsanız hile saymazlar yaptıklarınızı

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğrudur. Uzun süredir işim olmadı CJ ile. Ama hileden dolayı bazı paralar silindi tabi :) Hile yapmazsanız daha karlı olur .

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cj'den çek alan arkadaşın nasıl aldığını merak ediyorum bu arada. Üyeliği çok mu eski bilmiyorum ama ben de TR için o defter kapandı biliyorum.
Eğer CJ'de Sign Up bölümünde Country'de TURKEY yer almıyosa nasıl Türkiye'ye ödeme alabiliyoruz ?

O

OverMurat

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
Cj'den çek alan arkadaşın nasıl aldığını merak ediyorum bu arada. Üyeliği çok mu eski bilmiyorum ama ben de TR için o defter kapandı biliyorum.
Eğer CJ'de Sign Up bölümünde Country'de TURKEY yer almıyosa nasıl Türkiye'ye ödeme alabiliyoruz ?

üyeligim cj ilk acıldıgı zamanlardan kalma 2. cj hesabım. birincisi kapandı. ama bu hesaptan ozamandan beri kesintisiz cek alırım.

yardımcı olabildimse ne mutlu :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben cj.com'a 1999 yılından beri uyeyim ve internet'teki sponsorluk olayına o zamanların en populer sponsor bulucusu sertaç keleş'in sitesini ziyaretle başladım ve cj.com'dan yaklasik 300$ aldim. 4 adet ayri hesabim vardi ve hepsini kapattilar.Son hesabim da 50$ bulunuyordu ve adamlar hesabimi kapatmadan once bu parayı da (ben istemeden) bana yolladilar.

Tüm arkadaşlardan bir ricam olacak!
Herkes şukadar para aldim bu kadar çek geldi diye yaziyor.Bir zahmet bu gelen çekleri de siteniz de yayinlasaniz da, insanlar bu sponsorlara gonul rahatlığıyla üye olsa.
Çünki, bir çok site, kendisine ödeme yapilmadiği halde refer toplayabilmek için hayali çek ve paralardan bahsediyor.

Son olarak nasıl olduda cj.com burada yazan arkadasimizin hesabini kapatmadi hayret ettim!

Sevgiyle Kalın...

O

OverMurat

Misafir
bedavaonline' Alıntı:
Ben cj.com'a 1999 yılından beri uyeyim ve internet'teki sponsorluk olayına o zamanların en populer sponsor bulucusu sertaç keleş'in sitesini ziyaretle başladım ve cj.com'dan yaklasik 300$ aldim. 4 adet ayri hesabim vardi ve hepsini kapattilar.Son hesabim da 50$ bulunuyordu ve adamlar hesabimi kapatmadan once bu parayı da (ben istemeden) bana yolladilar.

Tüm arkadaşlardan bir ricam olacak!
Herkes şukadar para aldim bu kadar çek geldi diye yaziyor.Bir zahmet bu gelen çekleri de siteniz de yayinlasaniz da, insanlar bu sponsorlara gonul rahatlığıyla üye olsa.
Çünki, bir çok site, kendisine ödeme yapilmadiği halde refer toplayabilmek için hayali çek ve paralardan bahsediyor.

Son olarak nasıl olduda cj.com burada yazan arkadasimizin hesabini kapatmadi hayret ettim!

Sevgiyle Kalın...

çeki yayınlama ihtiyacı duymuyorum. cunki bi cıkarım olsa dedigin gibi, link veririm uye olun diye. zaten link versem bile cj bi süredir zaten türkiyeden üye almıyor. bu durumda bi çıkarım olamaz :)

ayrıca hesabımı neden kapasınlar ?
senin kafan direk ückagıdamı basıyo da neden kapatmadılar diyosun anlamadım.
he 2 hesap var diyosan, normaldir :)
cunki ben farklı isimlerle uye oldum ki bunda yanlıs bi durum yok, gayet normal bi durum.

son kez söylüyorum, CJ Kadar Dürüst bir firma yok !
Overture ile calıştım adamlar 3,000 $ a yakın bi paramı vermedi. hiç bi hile olmadıgı halde. sadece bunun 3te birini verdiler bi sefer. daha sonra yok. birde adam gibi calısan cxc yani clickxchange.com var.
tavsiye ederim.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar CJ gercekten kalite. Hatta adamlar cekin yaninda hizmetlemizden dolayi tren dudugu gibi bisey yollamislardi. Bana degil tabi ortagima. Cunku ben hic o kadar fazla kazanamadim. Ama bu gercekten CJ TR'de bitti. Umarim hesabi hala acik olan arkadas daha daha daha da fazla kazanir.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesaplarimin hepsi ayri isimlerleydi. ve hic bir uckagit yoktu.Cj.com'un durust ve guvenilir bir firma oldugunu herkes bilir.
Benim burada anlamadigim, hic bir uckagit yokken, bir cok kisinin hesaplarini neden kapattilar.Yoksa biz ara da kaynayanlardan miyiz :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ulkemizdeki CJ hesaplarindan cok fazla miktarda para kazanildigi icin kapatilmis olabilir. Genelde hesaplar bu yuzden iptal ediliyo ama toplu katliam olayi nedir ben de anlayamadim. Onlar bizden bu konularda yuzlerce kat akilli olduklari icin sadece hile yapanlari ayirt edebilir ve sadece onlari atabilirlerdi. Bence onlar da bizi cok zeki sanip herkesin (TR'den) hile yaparak hesaplarini kabarttigini dusunuyor olabilirler.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
nedeni sadece hile değil bazı arkadaşlar yanlış bilgilerle 10-15 tane hesap açmış bir hesaplarının kapatılma ihtimaline karşı. genel olarak bir IP taramasıda yapmışlar ve sonuç olarak aynı IP den bir sürü hesaba giriş çıkınca hesapların çoğu gitti. bir de Tr de vakti zamanında sanal Ip değil de sabit Ip veriliyodu siz nete girdikten sonra buna bağlı olarak sizin giriş yaptığınız IP ertesi gün başkası tarafından kullanılıyo du ve sizin IP de çoklu hesap gözüküyodu.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuç olarak CJ'de kazanan zamaninda kazandi. Su anda CJ TR'ye uyleigini kapatmis durumda. Olay budur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5