İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

commission junction

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
www.cj.com ile çalışan oldumu daha önce? Türkçe bir sitem için mail atmışlar, bende deneme amaçlı kayıt oldum kabulde ettiler. Satış başı komisyon şeklinde...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
8-9 dene once calismistim. Odemeleri aksamazdi. Hala devam ettigine gore guvenilirdir.

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıllar önce denemiş 1-2 çek almıştım. Çek almak avantajlı olmadığı için ve tıkbaşı kazancı kaldırdığı için ben bırakmıştım. Eskiden tam hatırlamıyorum ya tıkbaşı ödeme yapıyordu yada gösterime yapıyordu. Kullanmıştım.
Güvenilir bir firma kazanç sağlıyorsan hiç tereddüt etme.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
cpm ye ödediğinize eminmisiniz.
lead ve sale var bunda işe yaramaz gibi görüküyor..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eskiden TIK başı ödemesi vardı çok çok iyi kazandırırdı fakat o sıralar vaktimi ayırmadığım için site işlerine çek almak kısmet olmadı ...

Bir ara Türkiyeye kapandı - sonra SATIŞ BAŞI ödemeye döndü ve Türkiyeye tekrar açıldı ama malesef ingilizce içerikli gerçekten satış çıkaracak siten yoksa kazanman zor. LEAD yazanlarda satış - ben henüz ÜYELİĞE ödeyen bir sponsor görmedim CJ.com'da - olan varsa da Türkiye kayıtlı üye veya Türkçe siteleri otomatik reddediyordur.

Deneyebilirsin - güvenilirdir ama kazanmak pek kolay değil.

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden TIK başı ödemesi vardı çok çok iyi kazandırırdı fakat o sıralar vaktimi ayırmadığım için site işlerine çek almak kısmet olmadı ...

Bir ara Türkiyeye kapandı - sonra SATIŞ BAŞI ödemeye döndü ve Türkiyeye tekrar açıldı ama malesef ingilizce içerikli gerçekten satış çıkaracak siten yoksa kazanman zor. LEAD yazanlarda satış - ben henüz ÜYELİĞE ödeyen bir sponsor görmedim CJ.com'da - olan varsa da Türkiye kayıtlı üye veya Türkçe siteleri otomatik reddediyordur.

Deneyebilirsin - güvenilirdir ama kazanmak pek kolay değil.

Biliyorum ben o Türkiyeyi kabul etmediği zamanlarda kayıt olmuştum. Ülke kısmında türkiye yoktu. Mecburen Turks and bilmemne Island vardı. Orayı yazdım.
Çekler önce o yer neresiyse oraya ardından adresi düzeltip bana geliyordu.
Bir çeki almam 3 ay sürüyordu :) Ama o zamanlar çok fazla alternatif şansımız olmadığından kullanıyorduk.

Eternoenmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bu siteden 1-2 çek almışlığım vardır.. eskiden en güvenilir firmaydı, devam ediyorsa mutlaka güvenlidir hala.. sanırım tıklama başına olan seçeneğini kullanıyordum bende..

aldığım çekin bi kopyası hala evde durur örneği aşağıda.. : )

http://img17.imageshack.us/img17/5749/33683618.jpg

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Burası ile yıllar önce (2000 ya da 2001 olsa gerek) çalışmıştım. Çok güvenilirdir. En büyüğü 4500$ olmak üzere irili ufaklı en az 20 çek almışlığım vardır. Burası bir şey vaad ediyorsa hile yapmadığınız sürece güvenebilirsiniz.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bi kitap promosyonu vardı vakti zamanında ondan sağlam para almıştık. yalan olmasın 6-7 senesi var heralde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5