İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Conference Room Chat Server Programi

U

Ufuk_Istanbul

Misafir
Bende orjinal satın alınmış Conference Room Key'i var, ancak bu 1.000 kişilik bir server yönetebilecek kapasitede profesyonel versionu. Bendeki 1.7.X versionlarından. Elinde bu programın bu versionuna ait Developer veya Enterprise serial'i olan arkadaşlar varsa oturup pazarlık ederek satın almak istiyorum.
Bana ulaşabileceğiniz mailim -> [email protected] veya /server irc.metal.tc den
#metal odası.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ConferancaRoom konusunda niye bu kadar ısrarcısınız. Unreal sürümlerin bence gayet başarılı ; Serverımızda Unreal3.2.1 kullanıyoruz : http://irc.kelebek.org

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adrese girildiğinde Plesk default page çıkmakta. Bilginize.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
c4timer' Alıntı:
ConferancaRoom konusunda niye bu kadar ısrarcısınız. Unreal sürümlerin bence gayet başarılı ; Serverımızda Unreal3.2.1 kullanıyoruz : http://irc.kelebek.org
Aynen Katılıyorum. Unreal daha basit ve daha kullanıslı.
CR'nin (Conference room) sadece adı kalmıs..

U

Ufuk_Istanbul

Misafir
Ilgili Arkadaslara Tesekkur

Arkadaslar once ilginize tesekkur ederim.
Neden CR konusuna gelince bunun iki temel nedeni var:
1) Kullanicilarimiz buna alisik.
2) Bende buna para odedigim icin ve alistigim icin CRye devam ediyoruz.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Dogaldır. Eğer Bahsettiğin Kullanıcıların sayısı fazla ise ; Irc adresini bilmediğim icin böyle soyluyorum. En ıyisini dusunuyorsun demektir. Services'lerin Sıfırlanması demek Minimum %30 User kaybı demek.
Ancak Unreal'deki serviceslerin Cr ye tasınabildigini biliyorum. Cr den Unreal'e tasıma olayı varmı bilgim yok.
Bu arada irc den bayaa anlarım :)

L

LibRa

Misafir
bu arada cr nin appletini unreale nasil uyduruyorsunuz yardimci olursanız sevinirim

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ejder' Alıntı:
aynı yerde olmasına gerek yok, irc için yönlendirme yapılabilir.
:) Biz /Server irc.xxxx.com a nasıl girilir muhabbetinden bahsetmiyoruz :) Unreal'e Cr applet nasıl adapte edilir ondan bahsediyoruz. Benim bildigim kadari ile sitenin Hostuna atmak zorundasın dosyaları.. Irc diye bir klasore. Ancak Bu klasorun IP Numarasını Telnet'te yazman gerektigi icin Irc.xxx.com adresi icin Dns tanımlaması Yaptıgın IP Numarası ile senin sitendeki IRC Klasorunun Aynı IP Numarasını tasıyor olması gerekiyor.
Ben Öyle biliyorum.. Volkan (Yalowa) Gibi bir iRc dahisi bunu söylüyorsa, bence dogrudur..

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unreal'a nasıl uyarlanıyor diyorsanız unrealircd.conf'a böyle bir satır eklemelisiniz ; önemli konu Cr'nin içindeki IP ve Port unrealircd.conf'taki port ve IP ile aynı olmalıdır.

listen IP:8000
{
options
{
java;
};

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5