İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Constantine Soundtrack

E

eTre

Misafir
Arkadaslar yine basim belada bi soundtracke asik oldum onu ariyorum bulamadim yine Constantine filminin tam 30. dk sinda basliyor ve ilerliyor parça normal olarak satilan soundtrack albümünde o parca yok eger bu parca hakkinda bilgisi olan varsa ve benimle paylasirsa cok minnettar olurum paylasim programlarindada constantine soundtrack diye aratin ama Shine A Light orjinal albüm onda o parca yok...

E

eTre

Misafir
Sen Tabi kimle Konustugunu bilmiyon SIKIYON öyle kafadan :) eMRe Ben eMRe :p Film sirketini ariyincaya kadar 50 defa bulurum zaten filmden kayit ettim ama kisa sonuçta

V

valistar

Misafir
arkadasım sanırım senin dinlediğin şarkı a perfect circle in passive adlı sarkısı.. fragmanda da calan sarkı bu.. aynı sarkıdan bahsediyorsak sarkının adı budur..

A

AnesthesiA

Misafir
O şarkıya bende hastayım kaç kez geri alıp dinlediğimi hatırlamıyorum filmi yarıda bıraktım hatta...allah razı olsun diyelim...

E

eTre

Misafir
:) arkadasim coook tskler eywallah deli gibi ariyordum sonunda sayende buldum :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emre banada yollasana :) 14bin küsür mp3 arasında bu meret yok gelde deli olma :p

E

eTre

Misafir
Sorma bendede 20.000 küsür oldu son aldigim hdd lerle ama yabanci mp3 sadece eski arsivim var yenilemeye calisiyorum zor buldum sana msnden yollarim ben hatirlat gelince yolluyum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5