İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çook Basit Bir script yazdıracağım...

kacar82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğim Özellikleri Aşağıda basitçe olacak...

Basitçe Bu şekilde olacak

Özellikler Şunlar Olacak...
- Admin Panelden Kategori Oluşturma... Oluşturulan kategorinin desc, keywordleri filen elle yazılacak.... Tabi düzenleme Silmede oalcak kategoriyei..
- Kategorilerin altına oluşturuduğumuz sayfalar içinde yani her uluşturacağımız sayfa içinde Title Keyword ve desc leri elle yazacağız...(Konu başlığı ile Title farklı olacak şekilde olmalı...) Wordpress teki all on seo mu ne onun gibi bişe ...
- Scripte arama özelliği olacak. Arama hem başlıkta hem içerikte olacak şekilde arama olacak... Aramaları kaydetme olursa güzel olur... veya benim görebilceğim bir sistem...
- Her bir yazı için panelden resim ekleyebilme özelliği olmalı...
- Görünüm basit olacak verdiğim site gibi... Görünümden de bahsedecek olursam...

Şöyle bir şey olacak...
mesela ust.php olacak orası boş olsun bir dosyadan ben etleme yapacam...
mesela sol.php olacak orada en üdtte kategoriler çıkacak altında ben kod ekleyebileyim...
alt.php olacak yine aynı şekilde boş olacak...
ve sag.php olacak bu sayfalar tüm sayfalarda ortak olacaktır....

Bu kadar....

Bu tür bir scripti ne zaman ve kaça yazarsınız...
pm lütfen...

LÜTFEN REFERANSTA GÖNDERİN...

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim ben bu scipt isinden anlamam ama basit bi scirpt demişin o kadar basitse kendin yazsana(scirpt yazmayı bılmıyorum)

kacar82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script yazmayı bilsem zaten yazardım...

Bilen birisi için basit olduğunu biliyorum ama...
Zor bişe değil yeni bu sitediklerim...

kacar82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdan bir arkadaşla anlaştık. Bu gece yapacak. Olmazsa konuya tekrar dönerim. İlginiz için teşekkürler...

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress kurarak, bi tane tema yaparak aynısını cebinde paran kalarak yapabilirsin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5