İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[COOLIRIS] Firefox Süper Eklenti (2.0 Uyumlu)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklenti gerçekten çok güzel, herhangi bir linke tıklamadan üzerine geldiğinizde gidilecek sayfanın içeriğini ufak bir pencerede görebiliyorsunuz. İndirmek için
https://addons.mozilla.org/firefox/2207/ Yükledikten sonra durum çubuğundan tek tıkla ayarlar yapılabilir yada istenildiği zaman yine tek tıkla pasifleştirilebilir. Sayfanızdaki adsense reklamlarında çalışmıyor böylece kendi reklamlarınızada yanlışlıkla tıklamış olmuyorsunuz.

cooliris-1.jpg

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iyide bunu nasıl goruyor bu adsl yi limitli kullanlara tavsiye etmem delersiniz kotayı :D

F

fatihhk

Misafir
bu arada firefox 2.0 ı kuranlara bir uyarı. kurulumu yaptığınızda yerimlerinizin vs. silindiğini görürseniz telaş etmeyin(ben ettim:)) önce firefox u kaldırın daha sonradan program files klasorunden mozilla firefox klasorunu silin ve firefox 2.0 ı tekrar kurun. hepsi geri gelecektir...;)

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
Yükledikten sonra durum çubuğundan tek tıkla ayarlar yapılabilir yada istenildiği zaman yine tek tıkla pasifleştirilebilir.

Paylaşım için teşekkürler fakat bana kullanışlı gelmedi.
Aynı pencere tekrar yüklendiğinde(Google'da aynı sayfada 2. aramada) yine etkin oluyor.

Düzen
----------------------
Afedersiniz, Global Disable ayarı varmış. Tamam, güzel. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5