İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Coonection Problems

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir Benım Bu Host Ve Hostçulardan Çektiğim 2003 Ylından Buyana Web Sitelerı İle Ugrasıyorum Hostta Koydugum para Mılyarlara Ulaştı Bu Zamana Kadar Ama Bırtane Bıle Adam Gıbı Hostla Karşılaşamayakmıyım Ben Denemedığım Server Klamadı Ama Hepsındede farklı Farklı Hatalar Aldım En Son İsimtescile Geçtim Allaha Kahretsin Ondada Devamlı Olarak Connection Problems Hatasını Alıyorum Artık Bıktım Ya Bu kadar Olurmu Oluyor Adamlara Mail Atıyorum verıtabanınızı Onarınız Dıyor Sankı Ben İşi Bılmıyorum Artık Dava Mı Ederım ne Ederım Bılmıyorum Baya SInırlendırdıler Ve Gunde Hıtım Düşüyor Pr3 Tü Sitem 2 Ye Düştü Uye Ziyaretçi Sayısı Düştü Ne Yapabılırım Arkadaşlar Bır Fıkır Verın :(

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım kullandığın sistem nedir ?
Sitenin hiti nedir ? anlık kullanıcı sayısı nedir ? hata ne zamanları çıkıyor ?

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullandıgım Sistem Smf
Sitenın Hiti Gunluk 70 Ziyaretçi Şuan Eskiden 400 İdi :S
Anlık Kullanıcı Sayısı 20 Felan
Hata Sabahları Çıkıyor Genelde ve Halada hata Mevcut www.realrap.org/dr0

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostçu ?
hosting servisi veren bir firma ile çalışmayı denedinizmi ?
o kadar paralar yatırıyorsanız kendinize "dedicated server " yada " co location server" hizmeti almayı düşündünüzmü ?

yada sorununuzu buraya yazsanız bizde size çözüm üretmeye çalışsak ?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucudan kaynaklı, mysql hatası bu, yani bağlanamıyorum.Ya özellikleri düşük yada kısıtlama yapılmış.Başka bir hosting tercih etmelisin tabi önce konuşmalısın sonradan pişman olmamak için.Birde smf sitende admin panelinden tabloları arada düzeltme yaptır,bakım sayfasından

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullandıgım Sistem Smf
Sitenın Hiti Gunluk 70 Ziyaretçi Şuan Eskiden 400 İdi :S
Anlık Kullanıcı Sayısı 20 Felan
Hata Sabahları Çıkıyor Genelde ve Halada hata Mevcut www.realrap.org/dr0

anlık kullanıcı sayısı 1000lerle ifade edilen sistemler biliyorumki çökmüyor.
ama günlük 70 tekil hit için milyarlar ödemek ?
sizi birileri feci halde terletmiş demekki.

kendinize bir makine kiralayıp kontrolü de elinize alarak tüm günahı ve sevabı ile siz kontrol edersiniz

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan Once defalarca Bakım Yaptım Ama Anasayfaya Tıkladıgımda gene Aynı Hata İle karşılaştım Butun Hostçular İle Oncesınden Konuştum Zaten Adam Malına Kötü Dermı Hiç Kimse Benım Malım Kötü Demez Dersede Satış Yapamaz Sorunsuz Ve Guvenılır Bır Host Bulmam Lazım Ama Nerden Nasıl Artık Guvenecek yerde kalmadı

Pron1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Smf de olan birşey bu çözümü var msn pmlersen yol gösterebilirim

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Smf de olan birşey bu çözümü var msn pmlersen yol gösterebilirim

Dostum Senın Dediğin Olay setting.php Ve Settings_bak.php ile ilgilidir diye düşünüyorum veya mysql de onarma işlemleri de olabılır ama mysql ye erişemıyorum ki hizmet yok şuanda

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlık kullanıcı sayısı 1000lerle ifade edilen sistemler biliyorumki çökmüyor.
ama günlük 70 tekil hit için milyarlar ödemek ?
sizi birileri feci halde terletmiş demekki.

kendinize bir makine kiralayıp kontrolü de elinize alarak tüm günahı ve sevabı ile siz kontrol edersiniz

Milyarlarca para Doktum Derken O Hostan Bu Hosta Taşınarak Doktum Makına Almadımmı Makınada Aldım Ama Bu Seferde Yok datacenter taşıyoruz yok guncelleme Yapıyoruz Türlü Türlü Bahaneler İle karşılaştım Sonra O Makınayı Bıraktım vit.com.tr den Kiraladım Onlardada Dakıka Başı Datacenter taşıma Olayları Çıktı Bahaneler Bıtermı Bıtmez Artık Makınaya Para Kalmadı :( Adam Gıbı Sağlam Bır Host Bulurmuyum Artık Bılmıyorum Yanı Baya Sınır Küpü Oldum :S

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bu Böyle Olmayacak Bugünde Baya Bır Saçmaladı Hosting Fırması Onerılerı Olanlar Varsa Lütfen Yazsın Bıktım Artık :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5