İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Coppermine turkce dili ariyom?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam kendime dedigim galery yukledim ama maalesef icinde turkce dil destegi yok onu nerden indire bilirim? Ana anasayfasina baktim bulamadim bilen varsa bizahmet söylesin...

O

oyunkurucu

Misafir
bir kac tane türkce dil dosyasi gönderdim, farkli sürümlerine göre. turkish.php olacak sekilde degistir isimlerini.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya simdi sitede su turkce dil karakteri yanlis gösteriyor mesela En Beðenilen yada kayit ol yerinde I yerinde Y cikiyor bunu nasil duzeltirim?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
Ya simdi sitede su turkce dil karakteri yanlis gösteriyor mesela En Beðenilen yada kayit ol yerinde I yerinde Y cikiyor bunu nasil duzeltirim?

Not: buldum aradigimi :) öburlerinden tam dil degisiki yapmamis ondan galiba bunu tam turkceye ceviren kimse yok yada ben bulamadim cunku bazi yazilar hala ingilizce özelikle Faq yeri...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
o bahsettiğin karakter sorunu temadan kaynaklanır.

<head> tagı içinde
iso-8859-1 yazan yeri iso-8859-9
olarak değiştirdiğinde düzelecektir.

(turkish.php dosyasında doğru olup da sayfada hatalı görülmesini varsayarak)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suan sorun yok son ekledim kod dogruydu yalniz icinde hala ingilizce yazilar var tam turkceye cevirmemisler demek istedim yani. Bir sorumda su resimler acildinda sitemde her biyerde o resim önce x oluyor tam göstermiyor sonra sayfayi yeniledikce aciliyor bunun sebebi nedir nasil duzeltirim?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bunun çeşitli nedenleri olabilir. birincisi bağlantı hızın, ikincisi resimlerin çokluğu, üçüncüsü (sadece tahmin) türkçe dosya adı sorunu...

başka nedenleri de olabilir tabi, ancak sayfayı yenilediğinde düzeliyor olması sadece bu nedenleri aklıma getirdi

P

Paraemon

Misafir
Tam Türkçeyi bulursan benide bilgilendirirmisin ?

Banada lazımda...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam turkceye cevirileni bulamadim maalesef hatta bende suan su kayit olurken orda yazi cikiyor kabul etme yazisi o hala ingilizce onu turkceye cevirmek istiyorum ama sözluk bulamiyorum :) yada belki yapan biri var diye aratiyom oda yok galiba tam türkceye ceviren yok.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bügün farkettim bunun turkce versiyonda en son surum 1.3x var suan en son versiyon 1.4.3 ise yok onun icin bazi seyler eksik cikiyor ayrica cogu yerde hala ingilizce. Tam son surumu bulamadim acaba bilen varmi yada yapan ben kendim az ugrastim duzeltim ama türkcem okadar iyi olmadi icin cogu beceremedim...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ben bu Fotoalbum yerimi PHPBB foruma eklemem mumkunmu acaba ve nasil yaparim? Forumdaki üyeler extra uye olmadan direkt orda resimlerini eklesinler.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam suan fotoalbumde bir sorun var nedir bu acaba ve nerde duzelte bilirim?

Template error
Failed to find block 'file_line'(#(<!-- BEGIN file_line -->)(.*?)(<!-- END file_line -->)#s) in :

<tr>
<td class="tableb" align="center">
<font size="3"><b>{MESSAGE}</b></font>

<br /><br />
</td>
</tr>

suan ana sayfada bu yazi var...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5