İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

corel

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
corelde logo yapıyorum da.boyutlandırma nasıl olmalı.kaç cm?

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne için yapıyorsun site için mi yoksa baskıya gidecek bir iş için mi

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site için bide çerçevenin etrafında çizgi kalıyor onu nasıl halledicem?arka plandaki layerı bile kaldırdım ama düzelmedi.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cerveyi sececeksin ve sonra sağ tarafat bos renge tıklayacaksın ve olay bitmis olacak yanlız corel yeni yeni kullanmaya basladıysan sana tavsiyem freehand kur bilgisayarına daha kolay ve daha rahat calışırsın.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
cerveyi sececeksin ve sonra sağ tarafat bos renge tıklayacaksın ve olay bitmis olacak yanlız corel yeni yeni kullanmaya basladıysan sana tavsiyem freehand kur bilgisayarına daha kolay ve daha rahat calışırsın.

konuyla alakasız birşey sormak istiyorum: corelde yapılan herşeyi photoshopta yapmak mümkünmü . bu zamana kadar hep photoshop kullandım ama corelin özelliklerin daha iyi oluduğu söyleniyor. Photoshop iyi bilen birisinin corele ihtiyacı varmıdır. acaba

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
corelde yapılan herseyi photoshopta yapmak mümkün mü hayır ikiside birbirinden çok farklı bir program... ikisininde alanı farklı ama bana sorsalar photoshopmu corel kesinlikle photoshop derim... corelde yapmıs olduğunuz bir dosyayı export edip photoshopa alabilirsiniz.. veya ctrl c yapıp kopyala yapıştır mantığı ile... Photoshop iyi bilen birisinin corele ihtiyacı varmıdır yapıcağı işe bağlı ama mesala bir logo cizerken vektorel olarak photoshopta çizemessin bunun için iki tane program vardır... biri corel diğeri freehand... bu programlara ihtiyacın olur.. genel olarak herkes freehand' tercih eder çünkü hersekilde daha kolay... ve flashla uyumu olsun diğer programlarla uyumu daha iyidir... Ve Suanda freehandi adobe aldı photoshopla daha uyumlu olacaktır son sürümü zannedersem ocakta çıkacak.. bence biran önce freehand kurun bilgisayarlarınıza ve öğrenmeye baslayın...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
corelde yapılan herseyi photoshopta yapmak mümkün mü hayır ikiside birbirinden çok farklı bir program... ikisininde alanı farklı ama bana sorsalar photoshopmu corel kesinlikle photoshop derim... corelde yapmıs olduğunuz bir dosyayı export edip photoshopa alabilirsiniz.. veya ctrl c yapıp kopyala yapıştır mantığı ile... Photoshop iyi bilen birisinin corele ihtiyacı varmıdır yapıcağı işe bağlı ama mesala bir logo cizerken vektorel olarak photoshopta çizemessin bunun için iki tane program vardır... biri corel diğeri freehand... bu programlara ihtiyacın olur.. genel olarak herkes freehand' tercih eder çünkü hersekilde daha kolay... ve flashla uyumu olsun diğer programlarla uyumu daha iyidir... Ve Suanda freehandi adobe aldı photoshopla daha uyumlu olacaktır son sürümü zannedersem ocakta çıkacak.. bence biran önce freehand kurun bilgisayarlarınıza ve öğrenmeye baslayın...

bende kararsızdın sağol açıklaman aydınlattı beni. sanırım freehand'ı deneme zamanı geldi

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
macos çok teşekkürler. + rep uzun zamandır vermiyordun yaw.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
freehand konusunda takıldığınız birsey olursa cekinmeden sorabilirsiniz... kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5