İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Counter Strike 1.6 Server

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. fiyatlarımız çok iyi. fiyatlarımız yüzünden değil verdiğimiz hizmetten dolayı seçiliyoruz. buda bizi memnun ediyor :rolleyes:
GRAFIKDIZAYN' Alıntı:
fiyatlarınız bayagı uygun.

T

Turkish

Misafir
Sadece CS Kurup Veriyor Bildiğim Kadarı İle...

Sunucu Olarak Vermiyor Herhalde...

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. kullanıcı bazında veriyoruz. her kullanıcı için user açılıp onun içinde kurulumları yapılıyor.

H

hostcu1

Misafir
karlı işmiş valla:D
1 server alsan 90$
4 kişiyi kaldırıyomu bu server boyuna lag olmazmı?

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem karlı iş , yapabiliyorsan

bi dc ile işbirliği yap , anlaş. Kendi makinalarını götür , hat kirala. Sonra her bir ayrı müşteri için alan oluştur , makinayı paylaş ve onlara destek ver.

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş çok haklı. :) hız ve destek şart..
crawler' Alıntı:

bi dc ile işbirliği yap , anlaş. Kendi makinalarını götür , hat kirala. Sonra her bir ayrı müşteri için alan oluştur , makinayı paylaş ve onlara destek ver.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ben sana bişey sorucam bu serverlar aylık ne kadar trafik yiyor bide bu kaçak oyuncular nasıl giriyor ? Server a counter ı nasıl kuruyosunuz ? Yurt dışı yada yurt içi olması ping i etkiliyor mu ?

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık ortalama 12+2 servarlar 300K ile 350K arası trafik kullanıyor. "Kaçak oyuncu" ne demek istediğini anlamadım:).. Serverların y.içi olması çok önemlidir. y.içinde ping'ler düşüktür.(her isp'de değişir tabiki :cool: ) başka sorunun varsa msn'den sorabilirsin. msn adresim : [email protected] & www.cs.gen.tr
Wishmaster' Alıntı:
Ya ben sana bişey sorucam bu serverlar aylık ne kadar trafik yiyor bide bu kaçak oyuncular nasıl giriyor ? Server a counter ı nasıl kuruyosunuz ? Yurt dışı yada yurt içi olması ping i etkiliyor mu ?

S

Spy

Misafir
crawler' Alıntı:

+1. işte halden anlayan birisi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5