İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CounterStrike Serveri Açılcak

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:cool: Arkadaşlar CS serveri açıcaz onerebilceğiniz bi adres varmı server açabilmek için önerilerinizide bekliyorum. teşekkürler bu arada CS1.5 veya 1.6 açıcaz.
Arkadaşlar 1.5mi 1.6mı CS:Source mi olsun diye sormuyorum nerden açabiliriz onu soruyorum

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence cs source'ca açsanız daha iyi olur ama Türkiye'yeye göre ancak cs 1,5 veya 1,6 gider malesef :(

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar 1.5 veya 1.6 açııcaz , orjinal key isteyelerden diyil tabiki. ARkadaşkar derdimi anlatamadım galiba .. Diyorumki nereden açabiliriz yani bu işi yapan biyer yokmu şöyle adamgibi bi server açıcaz ya

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yurt dışındanda adres yazabilirsiniz Türkiyedekiler yurt dışına göre 2 kat fazla ücret istiyor. Mesela almanyadan, pingi 120 fln oluyor 120 ping de CSyi netten oynıyanlar için en baba ping bence ( benim için öyle )

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adminlermi ukala yoksa ben mi onları hep yanlış anlıyorum "önce forumda ara sonra gel sor... " alla allaa .

aradım

P

Parae

Misafir
cscodecs , o kişinin imzası o ... sana yazılmış bişi degil ki !

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
cs sana değil sitemim anlayan anlar. üstüne alıncak bir şey yok ortada... genel imzam o ...

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bab sorry. bi kaç haftadır formu takip edemiyorum sanırım deyiştirdin böyle diğildi diye hatırlıyorum

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar önerilerinizi ver vericeğiniz siteleri hala bekliyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5