İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

covoare kelimesinde üstlere cikmak icin yardim

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar

www.covoare.net
www.covoare.net
www.covoare.net

malesef com gitmis ama zaten aktif durumda degil.

Ben bu kelime ile yani covoare kelimesi ile google da ilk sayfada ve mümkünse ilk sirada cikmak istiyorum, ilk sirada sans bulacagima inaniyorum cünki ayni kelimeyi iceren hicbir domain yok ana sayfada.

Domainleri daha az evvel aldim. Anlami ise ROMANYA dilinde HALI demek.

Bu konuda rakipleri alt etmek icin sizin yardiminizi ihtiyacim var ilk etapta icerik vesayreden ziyade googlede basa oynuyacak bir index hazirlamam lazim. Meta hazirlama vesayre her konuda önerilerinizi bekliyorum.

Bir el atinda yükseleyim su kelimede :)

Not:Linklerin herbirini google kayit ettim, herbiri icinde bir sitemap olusturdum. Googlede iyi indexli bir iki sitemdede herbirine malum kelime ile link verdim.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kımse gelıpte al su kodu koy buraya bunu koy demez ki dedigini farzedelim yani bu onun sitesi degil o yuzden rahatlıkla bıseyler soyleyebılcek
belkı senı spam e tesvık etcek farkında olmadan buda zararına olabılır bence karıstır kurcala forumu makaleler var dokumanlar var onlarla bırseyler yapman hem senın acından da daha ıyı olacaktır sen kendın bırseyler yapacaksın belkı 1.sayfada olamayacaksın ama en azından bundan sonrakı calısmaların ıcın tecrube olmus olacaktır sana bılmıyorum sahsı gorusum bu benım senın ıyılıgın ıcın soyluyorum ;)

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonucta kimsenin ismini bile bilmedigi bir kelime tutupta kraloyun (ne varsa bu kelimede:D) kelimesinde cikicam demiyorum.

Istedigim saglam meta bir ikide püf noktasi ama 1 sayfa hedefim bir sekilde bunu basaricam ;)

C

chish

Misafir
hiç bişey yapma siteni yap yeter google da 554bin sonuçtan birinci çıkmana fazlasıyla yeter günde 226 kez aranıyor bu kelime kral oyun ise günde 32839 kere aranıyor bunun nedenini bende çok merak ediyorum bilen varsa ve yazarsa sevinirim + sitenin dilini romanca yap ve siteni romanca diye ekle google a türkçe sonuçlarda birinci çıkman bi işine yaramaz sanırım kolay gelsin

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D google gelirleri he güzel :)

Başarılar sanıyosam zamanla hiç bişey yapmasanda en üste çıkar nede olsa aranan kelime ismi :)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bişey yapma siteni yap yeter google da 554bin sonuçtan birinci çıkmana fazlasıyla yeter günde 226 kez aranıyor bu kelime kral oyun ise günde 32839 kere aranıyor bunun nedenini bende çok merak ediyorum bilen varsa ve yazarsa sevinirim + sitenin dilini romanca yap ve siteni romanca diye ekle google a türkçe sonuçlarda birinci çıkman bi işine yaramaz sanırım kolay gelsin

bu sonuçlara nerden baktınız?

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaslar

Domainleri daha az evvel aldim. Anlami ise ROMANYA dilinde HALI demek.

Bu konuda rakipleri alt etmek icin sizin yardiminizi ihtiyacim var ilk etapta icerik vesayreden ziyade googlede basa oynuyacak bir index hazirlamam lazim. Meta hazirlama vesayre her konuda önerilerinizi bekliyorum.

Bir el atinda yükseleyim su kelimede :)

Sitenizi hangi dilde yapmayı düşünüyorsunuz?

Günlük arama sonuçları olarak yazılan rakamlar aylıktır ve yahoo sonuçlarıdır..

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google gelirleri he güzel :)

Başarılar sanıyosam zamanla hiç bişey yapmasanda en üste çıkar nede olsa aranan kelime ismi

Google geliri ile en kücün bir alakasi yok, TR den romanyaya hali ticareti yapan bir arkadasima yardimci olmak istiyorum sadece ;)

@yozgatlı

kraloyun kelimesini aslinda bu kadar aranan yapan sadece webmasterlardir, eminim hergün yüzlerce webmaster google kraloyun yazip defalarca bakyior kendi sayfasi nerelerde diye, buda ortaya böyle sacma sapan rakamlar cikartiyor. Ben bile 2 sene önceden parasini pesin ödeyerek daha eu domain ortalikta yokken www.kraloyun.eu adresine ön rezerve ile sahip oldum. Ama sunu cok iyi biliyorumki kimse oyun oynamak icin yada bir oyun aramak icin google girip karlyoun yazmiyordur :D

Sitenin diline gelince Türkce, Romanca ve Ingilizce olarak 3 dilde yayinlanacak, am dedigim gibi hali kelimesinin bir ehemmiyeti yok önemli olan covoare.

Bu arada asagidaki metalar uygunmudur eksigi fazlasi?

<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=ISO-8859-2">
<meta name='description' content='covoare.info covoare.net covoare.org' />
<meta name='keywords' content='covoare, casa, mobilier, mobila, accesorii, decoratiuni, deco, shopping, design, amenajari, interior, sfaturi practice, deco-voiaj, gurmand, decoshop, lifestyle, gradina, flori, revista, presa, business, brand, publicatie, publicitate, romana, romania, magazine, press' />
<META NAME="Copyright" CONTENT="Romanian Publishing Group srl">
<meta name='robots' content='index,follow' />
<meta name='revisit-after' content='1 day' />
<meta name='rating' content='general' />
<meta name='audience' content='all' />

<title>covoare</title>

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hiç alakası olmayan keywordları neden ekliyorsun? Bunlar sana katkı sağlamaz zararlı olur... Baktım rakiplerine hiçte öyle ciddi rakiplerin yok... 1 aylık bir çalışma ile ilk sayfada yerini alacağına eminim arkadaşım umarım istediklerin olur ama alakasız içerik ve keyword kullanma...
Sayfandaki içerik başka sitelerde yok ise daha bir faydalı olacaktır, rakiplerine göre pr değerinin hiçbir önemi yok 0 pagerank ile o kelimede romanya aramalarında ilk sıralara çıkmak çokta zor değil... Ama en baştan alakasız keywordlar, alakasız içerikler yaparsan zararlı çıkarsın... Temiz içerik = kazanç :)

Kolay gelsin

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=ISO-8859-2">
<meta name='description' content='Halı - "Firmamızın ismi" kaliteli halılar üreten yada satan yada halı üretimi ve satışı yada halı ile ilgili ne yapılıyor ise buraya içerisinde halı kelimesi 2-3 kere geçecek şekilde kısa bir açıklama yazılacak site ismi değil.' />
<meta name='keywords' content='halı, halı satışı, halı pazarlama, halı alışveriş, halı modelleri, halılar, tarihi halılar, marka halılar, halı mağzası, halı ile ilgili 15-20 tane keyword eklenecek her birinin başında yada sonunda halı olacak' />
<meta name='revisit-after' content='15 day' />
<meta name='rating' content='general' />

<title>Halı - halı satışı en çok aranan halı ile ilgili kelimelerden mantıklı bir cümle oluşturup halı kelimesi arkasına yazılacak</title>

site içerisinde Halı kelimesine bazı bölümlerde link verilecek halı ile ilgili bilgiler bulunacak h1, h2, h3 kullanılarak <h1>Halı</h1> <h2>Halı pazarlama</h2> şeklinde linkler ve açıklamalar yer alacak, site kodlamasına dikkat edilecek ve site hazırlanırken içerisinde halı kelimesini mantığı bozmayacak şekilde bol bol kullanmaya bakın, özellikle ilk sayfadaki açıklamaların ilk başlangıç kelimeleri hep halı ile başlasın... Örneğin halı güzeldir süperdir biz şurda yaparız.. Halı yaptık sunduk halılarımız burada gibi..

Title halı olacak şekilde romanya sitelerinden baclink alınacak dizinlere vs ekleme yapabilirsin...

Tabi buradaki halıların hepsini romanya diline çevireceksiniz :p
Şimdilik aklıma bu kadarı geliyor boş bi zamanda msn e de eklersen yardımcı olmaya çalışırım.

Kolay gelsin

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Google geliri ile en kücün bir alakasi yok, TR den romanyaya hali ticareti yapan bir arkadasima yardimci olmak istiyorum sadece ;)

Sitenin diline gelince Türkce, Romanca ve Ingilizce olarak 3 dilde yayinlanacak, am dedigim gibi hali kelimesinin bir ehemmiyeti yok önemli olan covoare.

Eğer amacınız dediğiniz gibi sadece google geliri için değil de içerik için bir site yapmak ise sizi sözü edilen kelimede ilk sırada çıkarabilirim.. Karşılığında herhangi bir talebim yoktur, amacım bin bir türlü hile ile üst sıralara çıkabileceğini zanneden kişilere hile yapmadan da ilk sırada çıkılabileceğini kanıtlamak..

İçeriğinizi hazırladıktan sonra bana özel mesaj atınız..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ama sunu cok iyi biliyorumki kimse oyun oynamak icin yada bir oyun aramak icin google girip karlyoun yazmiyordur :D

İlkokul 1. sınıfa giren bir çocuk geçen yıl(şuan 2. sınıfta) bizim evdeydi, bilg. aç filan dedi bende açtım bakalım ne yapacak diye. Çocuk herşeyi önce googleda aratıyor. Önce google a girdi sonra kraloyun yazdı ve kraloyun sitesine girdi. Bana oyunları gösterdi :) Sonra yine google açarak grafi2000 yazdı ve yine ona girdi. İşin ilginci ben çocuğu gözlemliyordum. Kraloyun aramasında ilk denemesinde 1. olana tıklamadı.. Hatta 3. denemesinde filan 1. olana tıkladı. Diğerlerinde ise durmadı burası değildi diye..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İlkokul 1. sınıfa giren bir çocuk geçen yıl(şuan 2. sınıfta) bizim evdeydi, bilg. aç filan dedi bende açtım bakalım ne yapacak diye. Çocuk herşeyi önce googleda aratıyor. Önce google a girdi sonra kraloyun yazdı ve kraloyun sitesine girdi. Bana oyunları gösterdi :) Sonra yine google açarak grafi2000 yazdı ve yine ona girdi. İşin ilginci ben çocuğu gözlemliyordum. Kraloyun aramasında ilk denemesinde 1. olana tıklamadı.. Hatta 3. denemesinde filan 1. olana tıkladı. Diğerlerinde ise durmadı burası değildi diye..

gözlemleme işini bende yaptım ama adsense konusunda.yeğenler geliyoler siteyi açıp oyun oynamaya başlıyolar eğer sitede reklam var ve bu görünür renkte ve hatta altlarında resim varsa getirisi manyak oluyo gözümün önünde 2-3 kere tıklandı o reklamlara (bilmedende tıklıoylar)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sağlıklı ve güzel bi konu devam etmesi dileği ile...

bilen ve bilmeyen kişiler için eşşiz bi konu :) açan ve cevap yazan arkadaşalra teşekkürler

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Simdi sana katilmiyorum desem yalan olur cünki benim cocukta 4 yasindan beri google kullanmasini ve arama yaptigi kelimeden sonra cikan sonuclarda hangi sitenin aradigi site oldugu ayirt etmesini biliyor.

Ilk girdigi site ise http://www.komikler.com bunuda adamin oyunlar acilmadan evvel yerlestirdigi adsense kodlari ilgimi cektikten sonra farkettim. Ve hem kral oyun hemde komikler.com da neden cocuklarin cok takildiginida cözdüm, cogu oyun sitesi curcuna gibi yok istatistikler top bilmem neler vesayre akil karistiriyor bunlarda ise basitlik ve renkler ön planda cocuklar renkleri takip ederek ulasmak istediklerine ulasabiliyor güzel taktik:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5