İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CPA Sponsor olarak ne kullaniyorsunuz?

M

MasterTR

Misafir
CPA (Cost Per Action) yani form doldurma, toolbar yukleme, smiley yukleme, ekran koruyucu yukleme gibi $eyler icin para odeyen sistemleri kullanan arkada$larin yardimina ihtiyacim var.. freeze hotbar gimmycash gibi bildiginiz ba$ka CPA icin odeme yapan sponsorlar varmi? yardimlariniz icin $imdiden te$ekkurler.. kullandiginiz ve memnun oldugunuz sponsorlari payla$irsaniz ref inizden uye olabilirim.

M

MasterTR

Misafir
te$ekkurler ikisinide denemi$tim fakat turkiye leadlerine cok az veriyor

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 $0.40 United States, Canada
2 $0.19 United Kingdom, France, Germany, Netherlands, Ireland, Austria, Belgium, Denmark, Spain, Sweden, Switzerland, Finland, Gibraltar, Greece, Norway, Italy
3 $0.02 Japan, Australia, Singapore, Czech Republic, Hungary, Iceland, Luxembourg, Portugal, Malta, Monaco, Slovak Republic, Costa Rica, Mexico, New Zealand, Argentina, Chile
4 $0.01 Rest of World

F

fatihhk

Misafir
pembekedi' Alıntı:
1 $0.40 United States, Canada
2 $0.19 United Kingdom, France, Germany, Netherlands, Ireland, Austria, Belgium, Denmark, Spain, Sweden, Switzerland, Finland, Gibraltar, Greece, Norway, Italy
3 $0.02 Japan, Australia, Singapore, Czech Republic, Hungary, Iceland, Luxembourg, Portugal, Malta, Monaco, Slovak Republic, Costa Rica, Mexico, New Zealand, Argentina, Chile
4 $0.01 Rest of World

Ben ziyaretçisinin %50'si USA&Canada %30'u Avrupa ülkeleri olan bir sitemde kullanmıştım bir aralar.Arkadaş sorunca maillerimden aradım buldum neydi diye:)
Onun için ödeme oranlarını unutmuşum.
Fakat içerikleri ve müşteri hizmetleri gerçekten kalitelidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5