İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cpanel Günlük Oto Yedek Alma

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar cpanelde günlük otomatik olarak yedek aldırmam gerekli mysql yedeğini nasıl yapabilirmi bunu bir türlü yapamadım backups sayfası aşağıdaki gibi görünüyor ayarlama yapamadım bir türlü manuel yedekleme yapılıyor birtek yardım edin lütfen birde haftada bir full yedek aldırmam gerekli.

cpanelv.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/8761/cpanelv.jpg

reflexex1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam download or geterate a full web site backup tıkla girince Email Address: sorar praya mailini yaz tıkla bir uyarı verir 1 dk sonra aynı sayfadan yedeği alabilrsnz

Ekleme: pardon günlük oto alma yazmışsınız görmedim onu bende bilmyrm :D

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sadece hosting kullanıcı ise otomatik günlük alma yetkin yok malesef cpanel özelliğinde, WHM' de var bu özellik sadece.

Ama belki bir cronjob ile halledilebilir bu, yapabilen arkadaş varsa yardımcı olsun.

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cronjob ile yapilabilirde ben komutu hatırlamıyorum bilen biri varmı lütfen yardım edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5