İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cpanel 'in Windows Versiyonu Yok mu?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hımm.Yarın bi kurayım.Normal kullandığım xp işletim sistemine kuracağım.Wos portable kullanıyorum.İşallah bi sorun olmaz.

Ama gördüğüm kadarı ile pek fonksiyonlu bişi değil.Cpanel 'in daha çok özelliği var.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
işe yarların hepsi var fanteziye gerek duymamışlar...ben cpanel hiç kullanmadım bilmedende bir şey demiyim ama helm kullandığım için biliyorum ki yeter düzeyde.

P

Prendy

Misafir
CPanel - Plesk'e Rakip çıkacaktı Windows Hostingler için..

:)

HELM Kullanabilirsiniz.

eyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarı ile cpanel windows sürümü için çalışmaları devam ediyor. Sürekli php kullanıyorsan neden linux tercih etmiyorsun?

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cPanel Windows

Arkadaşlar bu cpanelin normalde linux versiyonu var bunun windows versiyonu olan yok mu?

Merhaba

cPanel windows versiyonunu 2008 yaz başında çıkarıyor kendi sitelerindede yayınlamışlar ve windows 2008 altına kurmaya çalışıyorlar , ayrıca cPanel life time lisansları olanlarına denemek amaçlı win sürümünü postalamaya başladılar , şahsen banada istek emaili geldi , bende istedim eğer gelirse kuracam , burdada görüşlerimi açıklarım. Merak etmiyorda değilim.

Sağlıcakla

Tuba Bilişim Ltd Şti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5