İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CreaProject Online Film Teması - Ücretsiz İndir

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

CreaProject ekibi olarak yaptığımız ilk wordpress temalarından biri olan Online Film Teması çıktığı ilk günden itibaren bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Oldukça iyi tepkiler aldık ve daha sonraki temalarımız için de bu tepkiler bizi daha çok cesaretlendirdi.

İyi niyetli olarak şimdiye kadar hiç bir temamızı domain lisanslı olarak satışa sunmadık. Temalarımızı alan kullanıcıların istedikleri domainlerde kullanabilmeleri için herhangi bir dosyayı şifrelemedik. Tamamen iyi niyetli olarak yaptığımız bu uygulama ne yazık ki bazı şeref yoksunu insanlar tarafından kötüye kullanıldı ve CreaProject Online Film teması bir çok sitede bizim iznimiz olmadan 3. şeref yoksunu şahıslar tarafından satılmaya başlandı. Adımızın ve emeğimizin kullanılarak diğer kişilere para kazandırmamak adına CreaProject Online Film temasını ücretsiz kullanıma sunuyoruz.

creaprojectonlinefilmiz.jpg

CreaProject Online Film Teması Demo: http://l4n.in/NjQ

CreaProject Online Film Teması İndir: http://l4n.in/NjU

Temayı beğenip bize destek olmak için bağış yapmak isteyenler olursa pm atarak bizden hesap numaralarımızı isteyebilirler. Bağış yapanlara kurulum yapılıp, destek verilecektir. Bunun dışında temada sorun yaşarsanız konuya yazdığınızda taktirde müsait olduğumuz zaman cevap verilmeye çalışılacaktır. Herkese yardım etmek zorunda değiliz. Yardım edip etmemek tamamen bizim insiyatifimizdedir.

Not: Temayı para verip alanlar sakın mağdur olduklarını düşünmesinler. Temanın V2 versiyonu yapım aşamasındadır. V2 versiyonuna daha önce temayı alanlar ücretsiz sahip olacaklardır.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İlk çıkardığınız zamanlar görmüştüm bu temayı çok hoşuma gitti kaliteli bir tema. Daha iyisini görmedim açıkçası. Projem olursa ilk alacağım temaydı.

Bazı insanlar dini boyuta önem vermediği gibi şeref ya da emeği de önemsemiyor. İnşallah Verdiğiniz Emeklerin karşılığını alırsınız. İyi Forumlar..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu temayı sitesinde kullanan bir arkadaş bu temanın ücretli ve ücretinin de 50 TL olduğunu söylüyordu.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Arşive ekledim, ileride lazım olabilir,

Paylaşım için tekrardan teşekkürler :)

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir tema emeğinize sağlık. Yalnız hatalı olan kısımları var ama inşallah düzeltmeyi başarıırız.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, temayı siteme kurdum yalnız internet exlorerde 7 de hata alıyorum bunu düzeltmeme yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne hatası alıyorsun? Hatayı söyle. Belki bizim düzelttiğimiz hatalardan biridir.

Mozilla dada şöyle bir hata alıyorum: haftanın filmi kısmı aşağıya doğru kayıyor .
İnternet exlorer 7 kullanıyorum ondada şöyle bir hata alıyorum: Top5 kısmı aşağda bulunan yer sol tarafa doğru alttan kayma yapıyor. şu sitede. www.yemekvideolari.gen.tr

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demo sitede herhangi bir hata görünmüyor. Demo derken bizim demomuzda. Sizden kaynaklanan bir hata olabilir.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet demoda hata yok, bende bir değişiklik yapmadım yalnız. Nasıl bir hata yapmış olabilirim? Bahsetmiş olduğumu hatayı sitede sizde görüyor musunuz peki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5