İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

creativeturkiye burak saydin insanlar size mesaj bile yazmıy

S

Serhan_Adult

Misafir
creativeturkiye beni yakalamayı dusunuyormussun adresini veya telefonunu buraya yazsana veya ben 1 aylık tatile geldim mersindeyim pozcu akbank sokagı okyanus internet cafedeyim sabah 8 den aksam 6 ya kadar seni bekliyorum gel bakalım ne yapacakmıssın veya sen yer ver ben geleyim insanlara o.ç demek kolay tabi adam karsında degilse DELiKANLI ADAMLARSANIZ yanıma gelirsiniz sorununuz neyse konusuruz benim yaptıgım isleri elestirebilir hatta onaylamayabilirsiniz ama Allahın bile cennet annelerin ayakları altondadır lafından hic mi korkunuz yok bana o.ç diyebiliyorsunuz. Ben simdiye kadar size kufur felan etmedim her turlu elestirinize acigimm beni sevmeyebilirsiniz ama kufur edemezsiniz.Bu arada dialer kullanan siteleri yazmıssınız saolun milletin oraya her tıkından ben para kazanıyorum reklam icin saolun

iyi.net yonetimi benim hesaplarımı bir bir siliyorsunuz ama bu insanlar bana kufur ediyorlar onları silmiyorsunuz iyi.net demokarsisi bu olsa gerek
http://www.geocities.com/telekomuprotesto bekleriz.....

C

creativeturkiye

Misafir
ben kimseye " lan - len " kelimelerini dahi kullanmadım. kullanmamda..

sana o.ç diyen biri varsa onu bilemem. ateş olmayan yerden duman çıkmaz:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Serhan_Adult iyinet forumlarindan banlanmistir.

C

creativeturkiye

Misafir
İyinet..
Teşekkürler..
Keşke hayatımızdan da " banlayabilsek " bu gibi insanları...

Arkadaslar..Lütfen sadece yorum yapınız..kişisel tartışmalara girmeyiniz..

Herkes kimin ne olduğunu biliyor...
Temiz bir internet için......

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5