İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CS için Sunucu Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cs serverını türkiye için fdc'ye kuramazsınız bunu söyliyen oyun serverlarıyla ilgili hiçbir bilgisi yok demektir.. cs server'ını kurcaksan türkiyede olmak zorunda yoksa oynanmıyıcak derecede kasar oyun, ping v.s sorunsuz çalışması için türkiyeden 2 mbit ve üstü bağlantı yeterlidir.. ben nixcon'u öneririm :)

D

dk1nq

Misafir
Bende bu işin profesyoneli olarak orayı önermem :) Hatta kesinlikle uzak durun derim...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iinsan para kazanıcam diye kar pembe yağar der mi ?

Adam cs serverı kurmak istiyor türkiyedeki oyunculara yönelik, FDC 'den sunucu satmaya kalkıyorsunuz oha diyorum. Bu kadar düştümü bu olay?

Hadi diyelim sattı bu alıcının kafası calısmıyor mu ? pinglerin 200 olduğun göremiycek mi sen bir aylık gelir için hem adamdan o kadar küfür yiyecen hem burada adın cıkıcak kandırıyorsun insanları diye. ( bilgisi olmuyan birisine türkiyedeki oyuncular için cs serverı kurmasına yardımcı olmak amaçıyla FDC den sunucu satmak düpe düz kandırmaktır )

neyse allahtan forum halkımız duyarlı.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Winsocok ve sayın h ile başlayan diğer arkadaşım ..

Sattım müşterim var ..Layer sitesinde bulabilirsiniz sunucuları..

Birinimi kazıkladık ? Birinimi dolandırdık? Layer sunucularına güveniyorum ..Tabiki tr sunuculardan hızlı olmaz ..yavaş olacakdır..

AMA ben bunun aksini mi söyledim ? yada bunu mu söyledim ??

Yapmayın Allah aşkına...BU kadar kolaymı karalamak insanı .AYIP!

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım yavaş olur demiyoruz. OYNANMAZ diyoruz. Öyle bir imkan yok sen sattım diyorsun ver ip bilgilerini vs bakalım nasıl oynanıyor çok merak ettim o serverı. Bizzat kendim girip oynayacam bakalım nasıl diye. Bilgileri bekliyorum. Piyasa kimlere kalmış olaya bak ya..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Müşteri bilgilerimizi vermiyoruz.

Oynanıyor demekki alan var oynatan var :)

O sizin bileceğiniz iş alırsınız almazsınız ..

Lütfen Seviyemizi yitirmeyelim ..Herşeyden Önce İnsanız ..

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbank şaçmalama avrupa olsa eyw diycemde gözümden düştün. layeredın sunucuları tabiki TRye göre çok hızlı fakat aradaki mesafeden dolayı 150 ms gibi bir rakam var. Burda türkiyeden oyun oynanmasını imkansız kılıyo.

Müşteri bilgilerini gizli tutuyosun tamam o zaman sen aç bir tane seninkine baksın arkadaşlar. bırakın bu işleri yalan konuşmadan doğru dürüst yapın işinizi emin olun daha cok müşteri bulursunuz

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sayın arkadaşlarım :) Ben şartlarımı belirtiyormuyum evet..şu şudur bu budur diyormuyum oda evet..

Müşteri bana gelince ne diyorum..Hocam ben layer ile çalışıyorum..Oyun sunucusu lag yapabilir yada bazı sorunlar olabilir ama dc den ve sunucudan kaynaklı hiçbir sorun olmaz ..

Tr den almanı önerirler Ama ben çalışmıyorum tr ile ..Diyorum ..Değilmi ?

Son olarak ''bırakın bu işleri yalan konuşmadan doğru dürüst yapın işinizi emin olun daha cok müşteri bulursunuz''

Bu sözü kanıtlaman Gerektiğine inanıyorum ?

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sözü kanıtlamama gerek yok.
sen ağızdan ağıza reklam adı altında bişi duymamışssın sanırım.
En iyi reklam yoludur, seninle çalışan mutlu insanlar arkadaşlarına seni tavsiye eder.

Sen buna kanıt bekliyorsun demekkei sen yalan konuşarak doğru dürüst olmadan para kazanma yolunumu seçiyorsun ?

böyle bişiyi kanıtlamama gerek yok bunu doğru iş yapan herkez bilir.
ayrıca layeredın pingleri 220 imiş. sen hangi akla hizmet cs serverı açıyorsun türk oyunculara? müşterinin cs serverının ipini bize vermiyorsun anladım o zaman sen aç bi tane görelim nası oluyormuş .

"Son olarak ''bırakın bu işleri yalan konuşmadan doğru dürüst yapın işinizi emin olun daha cok müşteri bulursunuz''

Bu sözü kanıtlaman Gerektiğine inanıyorum ?"

demişşsin tekrarlıyorum doğru dürüst yap işini şuanki olduğu gibi dewam edersen uzun süre kalamassın bu piyasada. İnsanlara illede birşey satmak zorunda değilsin sen herhangi bir kişinin senin bilgi alanında olan bir konuda yardımcı olursan o zaten seni sever sayar bir işi oldumu ilk sana gelir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
djkickass o söz bana bir hakaretdir .

ben haklı olduğum halde r10 da 3gün ban yedim ..Suçum dolandırıcı demekmiş birisine ve kanıt sahibi olmamak.

Şimdi yetkililere geçiyorum bakalım Adil olacaklar mı ? Ya kanıtlarsın ? yada ..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın arkadaşlarım :) Ben şartlarımı belirtiyormuyum evet..şu şudur bu budur diyormuyum oda evet..

Müşteri bana gelince ne diyorum..Hocam ben layer ile çalışıyorum..Oyun sunucusu lag yapabilir yada bazı sorunlar olabilir ama dc den ve sunucudan kaynaklı hiçbir sorun olmaz ..

Tr den almanı önerirler Ama ben çalışmıyorum tr ile ..Diyorum ..Değilmi ?

Son olarak ''bırakın bu işleri yalan konuşmadan doğru dürüst yapın işinizi emin olun daha cok müşteri bulursunuz''

Bu sözü kanıtlaman Gerektiğine inanıyorum ?

dostum yine birşey yazmak istemiyorum ama hala savunuyorsun bu konuyu ben bu oyunu yaklaşık 5 sene oynadım ve amerikadaki bir sunucudan türkiyede giren birinin verim alması imkansızdır, ping 600-700 ün üstüne çıkar lag olur loss olur daha ne diyim almanya v.s ülkelerde bile 350 yada daha fazla ping'le az da olsa oynanma şansı vardır ama amerikadan imkansız tabi 30 saniyede bir hareket ederek oynamayı kaldırcaksanız olabilir ama türk sunucularında 256 kbps internetle bile 30-40 pingle çok rahat hiçbir şekilde oyun kasmadan oynıyabilirsiniz ;)

evet doğru söylüyorsun bir bakıma oyuna girebilirsin oyun oynanır server bakımındanda bir problem olcağını sanmam 2 mbit internet bile yeterli sunucu için ama kimsenin 4-5 saniye bir anca ekranın görüntüsü değişcek bir serverda oynamayı tahammül etceğini sanmam..

D

dk1nq

Misafir
Merhabalar ;
Bu tartışma büyümesin isterseniz.Ben 2 sene cs sunucusu sattım.Bir kere y.dışından örneğin Almanyadan 80-120 ms arası ping alırsın.Almanya sunucularında oynanabilir.Ama bi Amerika sunucusunda 200-220 ye kadar çıkıyor ping değerleri.Yane burda kimse tahammül edemez oynamaya ...
Ayrıca Hostbank her topic'in altında reklamını atıyorsun hll olsun.Yane ben Almanya diyorum , sen diyosun Almanyadan uzak dururum layered'tan alırım.Yane hertürlü amacın bi yerden bi kâr etmek bişeyler satmak , böle fazla kalamazsın bu alemde ona göre:)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
''dostum yine birşey yazmak istemiyorum ama hala savunuyorsun bu konuyu ben bu oyunu yaklaşık 5 sene oynadım ve amerikadaki bir sunucudan türkiyede giren birinin verim alması imkansızdır, ping 600-700 ün üstüne çıkar lag olur loss olur daha ne diyim almanya v.s ülkelerde bile 350 yada daha fazla ping'le az da olsa oynanma şansı vardır ama amerikadan imkansız tabi 30 saniyede bir hareket ederek oynamayı kaldırcaksanız olabilir ama türk sunucularında 256 kbps internetle bile 30-40 pingle çok rahat hiçbir şekilde oyun kasmadan oynıyabilirsiniz

evet doğru söylüyorsun bir bakıma oyuna girebilirsin oyun oynanır server bakımındanda bir problem olcağını sanmam 2 mbit internet bile yeterli sunucu için ama kimsenin 4-5 saniye bir anca ekranın görüntüsü değişcek bir serverda oynamayı tahammül etceğini sanmam..''

teşekkür ederim yorum için..Doğrudur tabiki tr sunucu gibi hızlı olmayacaktır.Aksini iddia etmedik.

2. dk1nq arkadaşım..

Reklammı atıyorum? burada adres ve msn verdimmi? Yada herhangi bir diğer konuda ? yaptımmı ?

Satın almak istiyorum ibaresi geçerse Bende Bu forumda bulunma amaçlarımdan biri olan satış yapma işlemini gerçekleştiriyorum..

Sen desenki bana şöle şöle adres telefon yok satalım yok iletişime geç yok sitemiz bu yok indirimde kampanya yapıyordu..Hangi birini yapıyorum ?

Son olarak Sizi dikkate almayacağımı bilmenizi isterim.

Delil yok neden yok kanıt yok sebep yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5