İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CS için Sunucu Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

TurkiyeMedya

Misafir
Merhabalar,

Counter-Strike Server kurup satış yapabileceğim bir sunucu arıyorum.
En az 15 ip.

Counter Strike Gereksinimlerini bilmediğim için önerilerinizi ve satış bilgilerinizi bekliyorum.

Bu iş için nasıl bir sunucu?Özellikler?Maliyet? ve sağladığınız server'da ortalama ( 10+2 den) kaç adet açabilirim ?

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al nixcondan dual core war 200 milyona 8 ip extra ipde alabilirsin işi satışta yaparsın

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Venom altda mail adresi ve msn adresi var..

Sence neden yazdım onu oraya :)

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hala soruma yanıt alamadım ama thm nickli arkadaşımdan. Fdc denmi vericeksiniz sunucuyu. Amaç bilgi almak.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,
TurkiyeMedya arkadaşım sana tavsiyem TR sunucusu al. Hem Pingin (ms) düşük olur ( silah fln değiştirmede yavaşlamaz sv..) hemde lag loss vs. olmaz nixcondan al mesela bi dual core sunucu keyfine bak. linux işletim sistemi olsun ( linuxda nasıl kurulur bilmiyorum ama bilirsen linux al) linuxda daha verimli çalışıyormuş...

Saygılarla.

D

dk1nq

Misafir
Bak arkadaşım ben senelerce uraştım cs server satmakla , işte profesyonel olduğuma inanıyorum.İstersen sana her türlü yardımcı olabilirim [email protected] eklersen ... Nixconu geç gitsin.Kesilmeler çok oluyor teknik destekleri 0 . sadecehosting.com önerebilirim.Ama yinede msn ekle konuşalım ;)

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Counter-Strike Server kurup satış yapabileceğim bir sunucu arıyorum.
En az 15 ip.

Counter Strike Gereksinimlerini bilmediğim için önerilerinizi ve satış bilgilerinizi bekliyorum.

Bu iş için nasıl bir sunucu?Özellikler?Maliyet? ve sağladığınız server'da ortalama ( 10+2 den) kaç adet açabilirim ?

Makinen Tr ' den olmalıdır Bunu unutma . yani nixcon dan alabilirsin.
beni msne ekle sana yardımcı olayım
[email protected]

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak arkadaşım ben senelerce uraştım cs server satmakla , işte profesyonel olduğuma inanıyorum.İstersen sana her türlü yardımcı olabilirim [email protected] eklersen ... Nixconu geç gitsin.Kesilmeler çok oluyor teknik destekleri 0 . sadecehosting.com önerebilirim.Ama yinede msn ekle konuşalım ;)

Benim şuanki Cs serverımın Datacenter Sadecehosting , fakat ben sitem için sunucu aldım Nixcon dan hiç bir sorun yok . Nixcon u tavsiye ederim

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

sen cs sunucusu kurucak bir insana fdcservers tan sunucu sunuyosun demek... Bu arkadaştan sunucu alanlar ya manisaya ya bakırköye arkadaşlar. Çünkü bu bilgiyle sunucu satan bir insandan dedicated almak deli işidir. İyi çalışmalar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Nixcon un sunucularının tr de olduğunu legalpara eden arkadaşlar mı var hala ?

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba türkiye nin en düşük ping oranlarıyla cs server satışını rahatlıkla bizim hattımız üzerinden alacağınız bir sunucu ile yapabilirsiniz.

www.plazmaweb.net

kendimizde cs server satıyoruz istediğiniz takdirde sizede cs server kurabileceğiniz bir sunucu hazırlayabiliriz... (Sitemizdeki sunucular ABD dedir. TR sunucularımız sitemizde yazmıyor, msn veya mail ile ulaşırsanız size TR sunucularımız konusunda bilgilendirebiliriz.)

TEST IP: cs1.plazmaweb.net

MSN Messenger: [email protected]

İyi çalışmalar dilerim

T

TurkiyeMedya

Misafir
İlginize çok teşekkür ederim dostlarım.Msn verenleri ekledim bilginize ;)

tavsiyeler için tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

D

dk1nq

Misafir
TurkiyeMedya nickli arkadaş benimle çalışacaktır.İlginiz için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5