İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CsDelisi.Com - vBulletin Oyun Sitesi İçin Önerileriniz?

FarukTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CsDelisi.Com Site Bilgileri

Site Yaşı: 06-12-2008
İlgili Alan: Counter-Strike Ağırlıklı, Oyun Yardım, Oyun Forum Sitesi
Sistem: vBulletin 3.8.4
Sitemap: Var.
Seo: Zoints Seo
Reklam: Yok

Site Hakkında Verebiliceğim Bilgiler Bunlardır..
Forum Görünüşü, Seo, Eklenebilicek Herşey, vs. Hakkında Önerilerinizi Almak İstiyorum..

İyi Forumlar.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anasayfa yok zoints seo vbseo varken kullanılacak bir yazılım değil kıyaslanması bile yanlış (bul bir yerden :DD ) ve forum tasarımı ortalama Anasayfa çizebilirim ücretli istersen bana ulaş.

FarukTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEO = Zoints Seo vBSeo kadar iyi olmasada. Kaç.ak kullanmayı Sevmiyorum. N-ULL Sürüm Kullanan Varmı, Eğer öyleyse Kurabilirim.
Tasarım = Yeni Tema Geliştirmekteyim BuGünümü full bunun için harcadım iyi bir tema çıkacağına inanıyorum.
AnaSayfa = /forum/ dizininden Ana dizine atsam Hit'de düşme olacağından korkuyorum :) Hafif bi Portal veya wp kuracağım.
Önerileriniz ve ilginiz için teşekkürler.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Hazır paketlerin olsun.CsDelisi server paket v1 , v2.Ben cs ile ilgiliyim.Çok ihtiyacım oluyor.Ayrıca eklenti yapma dersleri koyarsan zaten olay biter.Full jail paketi.Pro paketi.Zombi paketi vs. çok işine yarar ;) Paylaşmalısın bunları ;)

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anasayfa için bir arayüz tasarlanabilir forumu anasayfaya atmak mantıklı bir çözüm değil, vbulletini de 4 sürümlerine yükseltmek gerektiğini düşünüyorum, vbseo lisanssız kullanan elbette var tavsiye edilmez fakat baya farkedecektir.

Zoints seo kurulu olduğuna emin misiniz link yapıları düzenlenmemiş zoints de düzenliyordu bildiğim kadarıyla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5