İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.css yardim

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bana metin boyutu Tahoma 8px ve link rengi siyah bir .css lazim.

Nasil .css'de yazacagim ?

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar tamam kodu buldum.

A {
FONT-SIZE: 11px; COLOR: black; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, MS Sans Serif; TEXT-DECORATION: none
}
A:hover {
FONT-SIZE: 11px; COLOR: red; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, MS Sans Serif; TEXT-DECORATION: none
}
TABLE {
FONT-SIZE: 11px; COLOR: black; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, MS Sans Serif; TEXT-DECORATION: none
}
BODY {
}
.form {
BORDER-RIGHT: black 1px solid; BORDER-TOP: black 1px solid; FONT-SIZE: 11px; BORDER-LEFT: black 1px solid; COLOR: black; BORDER-BOTTOM: black 1px solid; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, MS Sans Serif
}

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamweaver ın css uygulaması var, onu kullanarak daha kolay çalışabilirsin. ayrıca bu kodlardan daha fazlası var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5