İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CSS'den anlaya baksın lütfen.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar artık konu açmaktan sıkıldım. Bana CSS'den iyi anlayan bir web tasarımcısı arkadaş lazım. Öğrenim sürem boyunca yanımda olacak, sorunlarımı çözmeye çalışacak, hatta Teamviewer'dan bilgisayarıma bağlanıp sorunu gözümün önünde çözebilecek birisi. MSN ve Facebook'ta iletişim kurabiliriz, ya da kullandığı başka sistem varsa ona da kayıt olurum. İyi günler :)

mert_13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa sen sanki web master aramıyon kendine sanki eş arıyon herzaman yanımda sornları felan dinlesin diyon :) :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yardımınız dokunmayacaksa sırf mesaj sayısını artırmak için saçma sapan şeyler yazmayın.

mert_13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ögle bir amacım yok ve saçma bir şey yazdıgımda yok .

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tartışmak istemiyorum, lütfen yararı dokunmayacaksa yorum yapmayın bundan sonra.

mert_13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse css için sorlarınızı pm olarak atarsınız ve msn gön. eklerim tabi benim yardımımı alırsan . yardımcı olrm sana iyi çalışmalar .

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

özel 0'dan

HTML
CSS
VERİTABANI
FİREWORKS CS4
DREAMWAVER CS4
FLASH CS4

dersleri verebilirim... pm ile ulaşabilirsiniz :)

mstfgr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
html css üzerine ne sormak istiyorsan sorabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5