İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÇukurovaHost.net Domainimi Vermio:@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar cukurovahost.netten reseller ve domain almıştım. sonra resellerden vazgeçtim sunucu alacağım. domainimi istiyorum vermiyor. hostingyardimda da okudum sahtekar olduklarını vs. bu adamlara güvenmeyin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer borcunuz varsa vermemekte haklı bence.. eğer yoksa bilemem tabi aranızdaki konuşmalara bağlı..

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun arkadaşım umutsuzluk vermek istemem ama bir bardak soğuk su iç:)

bu adamın gerçek yüzünü hostingyardımda görmüştük, bir insan eğer host işi yap veya başka bir iş yap sonuçta ticaret yapıyorsun karşındaki insanla konuşmasını bilmiyorsa, :( ne satarsa satsın hayır gelmez,

herkese hakaretler ederek hekerlık oyunları oynayarak ve millete limitin dolu şu kadar para ver deyip durmakla bu işler olmuyor,

host alırken en azından google' a girin ve hangi firmayı düşünoyorsanız araştırın bakalım forumlarda nasıl biliniyorlar;)

Saygılar,
(Amacım Çukurova Hostu karalamak vs. değildir.Yanlışım varsa kendisi gerekli açıklamaları yaparak düzeltebilir.)

C

CukurovaHost

Misafir
tolga bey borcum yok diyorsunuz 2 aydır sizden reseller ücreti almadım ve karşılığında sizin resellerdeki siteleriniz bana kaldı 3 tane siteniz var bende ödemeleri size geldi domainleri sizde siz onların ücretini verdiniz mi biz size o kadar iyilik yapdık dedin ki abi biz yaz tatilini gidiyoruz gelene kadar beni idare et VPS aldım para kalmadı yalan mı tolga sonra dedim ki ama böle birşey olmaz reseller ücretin 1 aylık ücretini ver bari dedim sonuçda bizimde serverlerimiz var serverler su ile çalışmıyor ödeme yapmayalım bakalım 1 gün açık kalır mı sonra sen tmm dedin aradan hiç abartısız yalan söylemiyorum 2 ay geçdi senin adına bizim hesaba ödeme gelmedi babanın adını biliyorum senden ödeme geldimi anlarız ama gelmedi sonra sana dedim abi az daha idare et ben server alacam dedin ok dedik sitelerinin bandı bitti verdik ve yine sizden 1 kuruş almadık sonra bana gelmiş diyorsun abi benim domain panelimi ver ben dedim ki domain sitesi değil bizim ki panelimiz yok haa aktarma olur dedin o zaman ödemelerini yap verelim halen oratad ödeme yok hadi onu geç ödemeden de vaz geçdin resellere demişsin ki ben cukurovahost.net in ortağıyım siteniz onda kalacak adamlar gelmiş diyorki siz nasıl iş yapıyorsunuz ortağınız ilgilenmiyor sahtekar mısınız ne ortağı kim dedim Tolga Özsoy dediler....

Bizim şirketin adını kullanıp sağa sola ortağım diyorsun ödemeni yapmıyorsun gelmiş domain diyorsun başkası olsa ns leri bile senden alır hata bizdeki sizin gibilere iyi oluyoruz kendini bilmez bişe kanıtlayamazlar geçip hakkımızda palavra atıyor madem domain vermiyoruz doğruyu sölesene senin resellerine domain aldın 1 tanesini örnek verim kralsitem.com domain sende sen onlara verdin mi paneli adam senden 1 senelik host almış bize kaldı domainde kendine aldın ve boşa almışsın....

evet şimdi konuş bakalım domaini halen istiyor musun ????????????????...

Yalan dolan iş yapıp sonra konu açmak kolay konu açmak ücretsiz herkz açar bizim hakkımızda herkz bişe söler ama nedense kanıt veya nedeni yok cukurovahost domain vermiyor tabi çok muhtaçız ya senin domaine :)

C

CukurovaHost

Misafir
srKN sen de kim oluyorsun kara yüzünü gördük falan neyi gördün hani kanıtın kanıtı gösteremezsin hiç kimse gösteremez biz burdayız varsa sorunu olan çıksın kanıtlasın cukurovaya ben şunu şunu yapdım beni dolandırdı desin VASRA ERKEK ÇIKSIN KANITLASIN.... yalan dolan 3 kuruş para ile kandırılıp çıkan adamlar yaramaz koçum bugün msj ını satan herşeyini satar.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen boşver beni ben seni çok iii tanıyorum:)

hadi sana kolay gelsin,

srKN sen de kim oluyorsun kara yüzünü gördük falan neyi gördün hani kanıtın kanıtı gösteremezsin hiç kimse gösteremez biz burdayız varsa sorunu olan çıksın kanıtlasın cukurovaya ben şunu şunu yapdım beni dolandırdı desin VASRA ERKEK ÇIKSIN KANITLASIN.... yalan dolan 3 kuruş para ile kandırılıp çıkan adamlar yaramaz koçum bugün msj ını satan herşeyini satar.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E

echo

Misafir
cukurova tyazılarında noktalama işareti kullanırsan daha anlasılır olacaktır. kendin alıyor olabilirsin ama 4 defa okudum hiç bişey anlamadım :D

sana bi decoder lazım :D

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba haksız bir konuma düşmem uyarınız için saolun:)

hostigyardim forumlarında bir çok konu vardır, o konuda gerek benimle olsun gerek diğer kullanıcılarla yaptığı konuşmalar olsun ve sergilemiş olduğu saygısızca davranışlar yüzünden yazdım, aslında işi uzatma veya kavgaya dökme niyetinde değilim, buraya ilgili forum konularını yazacaktım ama ilgili site açılmıyor sanırım bir sorun var site açılır hale gelince buraya ilgili linkleride koyacağım dileyen bakabilir ve görebilir:)

sadece bu kişi konuşmalarında saygısızca konuşuyor, bu kişiyle herhangi bir iş yapamadığım için o konuda bir şey söyleyemem sadece müşterilerle veya internet kullanıcıları ile konuşmaları çok saygısızca, yukarıda bile beni tanımadığı halde KOÇUM diye hitap edebiliyor veya bir başka konuda ben hosting satıyorum diyebiliyor madem bu işi yapıyorsun önce insanlarla konuşmasını öğren mahalle ağzı yaparak değil, buraya hosting firması sıfatı ile girip yorum yazıyorsunuz, sokaktaki köşe başında bekleyen sarı çizmeli adam olarak değil,

Saygılar,

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm şimdi domainimi vermen için ne istiyorsun? reseller parasımı?? söle bana nekadar ben sana gönderim. ben müşterilerime verdim domainleri. okadar iyilik yaptın bişey demiyorum tşk ederim. o bendeki 3 site sende kaç gün/ay kaldı ?? onlara fiyat çıkar ödeyeyim ben sana. ben tatile gidiyorum dedim sonra tatilde sana demedimmi bu 3 site sende kalsın. sana şukadar miktar para göndercem ama sende kalsın diye?? sen bana şimdi söyle ne istiyorsun ben sana gönderim.

I

i.s.a.q

Misafir
Sadece Kişisel Düşüncem Çukurova Bu Konuda Bence Kesinlikle Haklı yazdıkları doğruysa.

C

CukurovaHost

Misafir
ne oldu 70L64 hani biz sahtekardık hani senin domaini el koymuşduk ne oldu neden şimdi ödeme gerek diyorsun demek ki ben haklıyım dimi ben diyorum arkadaşlar foruma yazı yazmak ücretsiz ve serbest ama kanıtlamak kolay değil varsa bizim hakkımızda biri kanıtlasın bizi çekemeyen 3-5 tane 14 - 20 yaş arası çocukların msj ları ile firma adı kötüye çıkıyor bumu adalet.... ne borcun var ne olduğunu sen bizden iyi biliyorsun 10 kere birşey söylenmez...!

srKN sana gelince seni ilgilendirir mi benim konuşmam ya anlamıyorum bi insanda bu kadar mı mantık olur allah size akıl fikir versin adam koçum dedim diye dolandırıcı yapdı bizi hadi koçum hadi kendi işine bak rumuzun arasına saklanıp yalan dolan laf atmam ERKEKSEN GEL KANITLA BİZİM SAHTEKAR OLDUĞUMUZU o zaman tmm diyecem biz sahtekarız yapabilir misin srKN........

Hiçkimse yapamaz çünkü tek bi sebebi var asla bugüne kadar 1 kişinin bile ne hakkını yedik nede ekmeği ile oynadık o yüzden hepsi sadece yazar kanıtsız yazanları ben aldırmıyorum çünkü kıskançlıklarından hasetliklerinden bunu yapıyor gerçek dolandırılan adam çıkar kanıtlar her türlü elinde kanıdı olur çünkü ... yok mahalle ağzı ile yok noktalama işareti ile bu iş yürümez aslanım İNSAN OL HELAL İŞ YAP O ZAMAN NE OLURSAN OL.!!!!!!!!

NOT: msj larımı anlayan anlıyor anlamayanlar boşver okumasın :)

hadi herkz iyi çalışmalar.

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sana dolandırıcı demedim sadece sözlerin bana çok saygısız geldi o kadar beni tanımıyorsun neden bana koçum diyorsun onu anlamadım, sanırım bir adım var nickimin arkasına saklanan biriside değilim,

sıkıyosa sende İstanbula gelirsen bana Pm at adresini verde o erkeksen vs. gibi söylediğin çocukca lafları ......

neyse senin gibi birisiyle uğraşacak zamanım yok dediğim gibi ben sana dolandırıcı demedim, dediğim gibi seninle bir ticaretim olmadı olmazda o yüzden dolandırıcımısın başka birşeymisin bilemem,,,

sadece forumlarda ve buradada yazdığın (bana karşı) anlamsız ve acayip yazılarından dolayı sana saygısız mesaj yazıyorsun dedim bir ticaret yapan insan bu tür yazılar yazmaz dedim ticaret ahlakı vardır dedim ama sen anlamadın,

kanıt diyorsun millet msn konuşmalarını yayınladı sen hala uyu,

burada herkesin huzurunda sana diyorumki İsmail Ulaş eğer benimle ilgili birdaha burada veya başka yerlerde böyle saçma sapan, saygısızca mesajlar yazarsan hiç çekinmeden seni savcılığa veririm, ne masraftan kaçarım nede başka birşeyden çok şükür maddi manevi gücümüzde yerindedir...

host.yardımda bununla ilgili konular,

http://www.hostingyardim.com/index.php?topic=2063.0
http://www.hostingyardim.com/index.php?topic=2258.0
http://www.hostingyardim.com/index.php?topic=2217.0

Not: bu konuları açan ben değilim açanalrıda tanımam,

ve ayrıca, herkestende özür dilerim böyle ne mesajlar yazmak isterdim nede böyle olayların içinde yer almak isterdim,

Saygılar.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koçum ? erkeksen gel ?
nasıl bir ticaret ahlakıdır bu anlayamadım.

Kötü bile olsa müşterilerinize böylemi davranıyorsunuz ?

C

CukurovaHost

Misafir
insan olana insan gibi muamele srKN benim adresim sitemde var beklerim bi çaya madem karışmak istemiyorsun neden msj yazıyorsun :) ne saçma bişe nese onu geçin bizim hakkımızda yazılanlar kanıdı olmadıkça hesap vermiyoruz birkaç istisna olur cvp veririz ama kanıt olmadıkça havlasınlar dursunlar bu kim olursa olsun zaten erkek adam dolandırılan adam çıkar kanıtlar msj la o zaman bende yazim xxx firmasından 10 server aldım bana paramı vermedi :D neyse yaa bu konuya ben artık msj yazmıyacam umarım herkz anlar zaten her olayda tek şu var kişi nasıl anlamak isterse öle okuyor benim için gereksiz o forumdaki yazılar neden mi kanıtsız...

Nette kim olursa olsun hangi site olursa olsun kanıdı olmadıkça bizim için boşa kürek ;] nixcon içinde öle denildi atıldı tutuldu yok şudur yok budur hani ne oldu sıra bize geldi nese bizde ünlü oluyok o zaman :]

bu arada Mask bizim için kötü olanlar müşterimiz değildir 2. si insan olana insanız yerine geldiğinde bey de deriz yerine geldiğinde lan da herşey karşılıklı...

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş Olsun Thread Locked Diyecek Bir Moderator Birazdan Nixcona Gelince Olay..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5