İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cuma Namazına Gittiniz mi ?

Cuma Namazına Gittiniz mi ?

• Gittim

Kullanılan: 4 44.4%
  • Gitmedim

Kullanılan: 4 44.4%
  • Sadece bugün gitmedim

Kullanılan: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Allah'in bildiğini kul'dan esirgemenin anlamı yok ki.Dürüst olmasak bile bilen biliyor sonuçta:)

Bu hafta gitmedim.Gidemedim demiyorum,gitmek isteyen her türlü gider..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Neden böyle bir anket açma gereği duydunuz merak ediyorum?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ha bi kişi anketin gereksiz oldugun soledi ya başlarsınız artık anketi niye açtın falan filan diye anketi niye soracaksınız yoruM yapmayınız ...

Sizi veya başkalarını bilemem fakat ben koyun içgüdüsünde biri değilim. Başlığı ilk gördüğümde de tepkim bu oldu ve halen şaşkınım. İbaret Allah ile kul arasındadır. Forumlarda cumaya gittik mi diye anket açılacak kadar basit mevzular değil bunlar.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sizi veya başkalarını bilemem fakat ben koyun içgüdüsünde biri değilim. Başlığı ilk gördüğümde de tepkim bu oldu ve halen şaşkınım. İbaret Allah ile kul arasındadır. Forumlarda cumaya gittik mi diye anket açılacak kadar basit mevzular değil bunlar.

istemeyen belirtmez

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Burası webmaster forumu, nasıl ki siyaset yasak ise bu tarz "dini etiketleme" amacı güden başlıklarda uygun değildir. Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi