İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cumhuriyetime sahip çıkıyorum kampanyası.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bir kaç sitede bannerlarına rastladım ve ziyaret ettim www.iyisay.com sitesi Cumhuriyetine sahip çıkmak için yürütülen sanal kampanya gerçekten beni çok etkiledi.

Sitelerimin birkaçına bannerlarını koydum ve buradan da diğer webmaster arkadaşlara sitelerine "Cumhuriyetine Sahip Çık" bannerlarını koymaya çağırıyorum. Hepimiz Cumhuriyet çocuğuyuz, ATATÜRK'ün evlatlarıyız. Ülkemiz gerçekten çok büyük bir kaosa doğru ilerliyor hepinizi duyarlı olmaya çağırıyorum.

http://www.iyisay.com

Kod:
<script type="text/javascript" src="http://dosya.iyisay.com/k.js"></script>

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
kackisiyiz.com amatör ve gerçekten samimi geliyordu bana. ama burası pek samimi gelmedi nedense, artık bu cumhuriyete sahip çıkmak webde de rant meselesi haline getiriliyor gibi.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canım Atatürk resmi koymak istese kendim koyarım biyerden neden linkli iş yapayımki

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikrimce siyasi amellere alet edilmeye başlandı herşey...

Ayrıca neden cumhuriyet le ilgili yeni bi domain değilde ileride kişilere rant sağlayabilcek bir domain diye düşünüyorum...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cumhuriyete sahip cık Page rankimi artır - hitimi artır :D Bosverelim bu isleri. Oyunu ver kazanana saygı göster - cumhuryetine sahip cıkmak budur. Webmaster genel konular kısmına uymayan siyasi bi topic bu kanımca - fazla dallandırmamalı :)

Webarsiv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bir kaç sitede bannerlarına rastladım ve ziyaret ettim www.iyisay.com sitesi Cumhuriyetine sahip çıkmak için yürütülen sanal kampanya gerçekten beni çok etkiledi.

Sitelerimin birkaçına bannerlarını koydum ve buradan da diğer webmaster arkadaşlara sitelerine "Cumhuriyetine Sahip Çık" bannerlarını koymaya çağırıyorum. Hepimiz Cumhuriyet çocuğuyuz, ATATÜRK'ün evlatlarıyız. Ülkemiz gerçekten çok büyük bir kaosa doğru ilerliyor hepinizi duyarlı olmaya çağırıyorum.

http://www.iyisay.com

Kod:
<script type="text/javascript" src="http://dosya.iyisay.com/k.js"></script>

bir bu eksikti..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
millete pagerank kazandırarak cumhuriyete sahip çıkacaksak bu iş kolaymış baya

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millete pagerank kazandırarak cumhuriyete sahip çıkacaksak bu iş kolaymış baya

Ben siteyi inceledim, pek pr icin yapıldıgını düşünmüyorum.. Çok hoş bir tasarım ve destekten başka amaca hizmet etmeyen bir icerik. Bu kadar kötü niyetli olmasak? Üzülüyorum abi, herşeyin ardında kötü ve çıkarcı şeyler arar olduk.

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cumhuriyetin bir yere gittiği yok zaten :) olduğu gibi duruyor

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cumhuriyetin bir yere gittiği yok zaten :) olduğu gibi duruyor

Tamamen katılıyorum... Konu dönecek siyasete... Cumhuriyet tamamen siyasi emeller için ortaya atılmış bir fiyaskodur... Bu cümle belki farklı algılancak ama 4 yıldır gitmedide şimdimi gidiyor...

@hemenbul

Sitenin zaten şimdiki halinden bahsetmedik... isim ile yapılan işin hiç bi alakası yok... En fazla canı 22 temmuz a kadar... Diyelimki Bu işi siyasi emellerine alet edenler 22 temmuzdan sonra istediklere sonucu ulaştılar... Sence bu site aynısı gibi kalacakmı dersin ?

O Zaman a kadar da PR ler güncellenir:D PR 7 Text link Aylık : 30 YTL :D olur

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
neden iyisay peki ?

bu toplist veya sayaç olarak çıkacakmış gibi bir izlenim veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5