İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CursorType CursorLocation LockType nedir ? neye göre ayarlanır ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
rsSlot.CursorType = 0
rsSlot.CursorLocation = 2
rsSlot.LockType = 3
rsSlot.Open()

yukarıdaki gibi bilgiler var scripti hazır almıstım. dolayısıyla bunların ne anlama geldiğini neye gore ayarlandıgını bilmiyorum. Acaba scriptteki yavaslık bunalrdan kaynaklabilirmi ? Bu konuda bilgisi olan varmı ?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
scriptteki yavaşlığın bundan olacağını düşünmüyorum aksine hızlı çalışması için bile etkisi olmuş olabilir bazı yerlerde çünkü asp kodlarken bunlara dikkat eden coder çok az bunları bilinçli kullanırsan iyi sonuçlar ortaya çıkıyor hız ve performans konusunda

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
scriptteki yavaşlığın bundan olacağını düşünmüyorum aksine hızlı çalışması için bile etkisi olmuş olabilir bazı yerlerde çünkü asp kodlarken bunlara dikkat eden coder çok az bunları bilinçli kullanırsan iyi sonuçlar ortaya çıkıyor hız ve performans konusunda

Peki 0 1 2 yani bunlar ne anlama gelior cursorype cursorlocation vs. icin ? neye gore ayarlamalıyız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5