İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dadı Ve Sihirli Annem Yeniden Başlıyor

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
18837.jpg

Yapımcılar "Çocuklar Duymasın" ve "Doktorlar"dan sonra tekrarlan çok izlenen iki eski diziyi daha yeniden çekme kararı aldı. Medyapım'ın patronu Fatih Aksoy, bu kez izlenme rekorları kıran Gülben Ergen, Haldun Dormen ve Kenan Işık'ı buluşturan "Dadı" dizisinin yeni bölümlerini çekmeye hazırlanıyor.

Aksoy, dizinin yeni oyuncu kadrosuyla ilgili çalışmalara başladı. Gülben Ergen'in canlandırdığı ve kariyerinde bir dönüm noktası olan Melek rolü için bu kez yeni oyuncu aranıyor. "Dadı"nın yeni bölümleri TNT'de ekrana gelecek.

Bir diğer dizi "Sihirli Annem’in de tekrarının çekilmesi gündemde... Başrollerinde Nevra Serezli, İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Defne Joy Foster ve Gül Onat'ın oynadığı "Sihirli Annem", 5 yıl aradan sonra tekrar izleyiciyle buluşacak. Senaryosunu Gamze Özer'in yazdığı Süreç Film imzalı dizinin ilk bölümü, 27 Şubat 2003'te Kanal D'de yayınlanmıştı. Ardından "Sihirli Annem", 10 Eylül 2005'te başlayan dördüncü sezonunda Star TV’ye transfer oldu ve 22 Nisan 2006'da da ekrana veda etti.

Dizinin eski başrol oyunculan İnci Türkay, Şahap Sayılgan ve Nevra Serezli'nin yeni ekipte de yer alacağı öğrenildi. Dizide Eda karakteriyle özellikle çocukların kalbinde yer eden Defne Joy Foster ise geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının evinde yaşamını yitirmişti.Joy Foster’ın rolünün yeni bölümlerde olup olmayacağı merak konusu...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Vayy dadıyı severdim ben , ama gülben ergen iyi oynuyordu onsuz olurmu bilmem ...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sihirli Annem'i Defne Joy Foster vefat ettikten sonra devam kararı almışlardır diye düşünüyorum,

Bu şekilde dizi ilgi çekebilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eski kadro olmazsa dadı izlenmez, ucube annemi çekmeseler de olur

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben daha çok tatlı hayamıydı neydi onu istiyorum :D Hani kuru temizlemecisi olan vardı o.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
evet tatlı hayat. gerçekten çok sağlam bir komediydi.
dadıyı izlemedim bilmiyorm.
sihirli nane de ok sakıncalı bir dizi. çocuklar üzerinde kalıcı zararları var. çocuklarınıza izletmemenizi tavsiye ederim

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Belalı Baldız da güzel bir diziydi özetlerini izliyorum,geri dönmesinide istiyorum ama olmaz gibime geliyor nurgül yeşilçay artık Aşk ve Ceza dizisinde oynuyormuş.

Y

yün_444

Misafir
Dadı hakkaten iyi diziydi. Tadında bıraksınlar bence. Yeniden başlamasın. Çocuklar duymasına döner

Ekleme: Sihirli annem dediniz aklıma Defne geldi yaa

rserit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dadı iyi bir dizi. Çocuklar Duymasın zaten tuttu -ki yalnızca oradaki Filozof karakteri yüzünden izliyorum-. Sihirli Annem nedir? Türk Televizyonları böyle dizilerden bir türlü kurtulamadı. Onun yerine Tatlı Hayat daha mantıklı olur, en azından komedi.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
zaten TV de adam gibi dizi yoktu,hepten olmayacak gibi :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Adını Feriha Koydum (Show)
Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Kanal D)
Bu dizilerden başka pek dizi izlemiyorum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5