İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha ne yapayım fikir verin arkadaşlar ?

öğretmenkemal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi fikir istiyorum arkadaşlar. Proje geliştirdim türkiyeinin yeni sosyal ağı 1000 kişi civarı projeme katıldı. Farklı bi proje. Ücretsiz nasıl duyururum? Tüm izin verilen forumlarda tanıtıyorum. Başka nerelerde tanıtabilirim. Takıldım kaldım. Bu da tanıtım yazısı gibi gözükse de gerçekten fikir istiyorum. Google amcaya hopboom yazınca projemi görebilirsiniz.

Lütfen bi akı verin nerelerde ücretsiz duyururum?

Yok mu arkadaşlar fikri olan?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sen düzgün bir site çıkart zaten o kendi kendine ünlenir. social engine scripti düzgün çevrilmemiş. tasarım kötü, anasayfadaki yazı amatörce...

öğretmenkemal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen düzgün bir site çıkart zaten o kendi kendine ünlenir. social engine scripti düzgün çevrilmemiş. tasarım kötü, anasayfadaki yazı amatörce...

Arkadaşım önce içeriyi bi gör. Neler yapıyor site social ilkeli ile alakası kalmadı yüzde 90 nını değiştirdik.

Ayrıca beğenmediğin site 1000 üyeye yaklaştı ve projemizi sahiplenen benimseyen çoğaldı.

Biz samimi bir aileyiz. Yazılarımızda samimi. O yüzden tüm gerçekleri yazıyoruz. anlatıyoruz. Yalan dolan büyükmüş gibi görünme yok bizde.

Ayrıca facenin ilk çıktığında *****grafik fotolarla üye topladığını biliriz biz.

Allaha şükür biz o yollara düşmedik.

Allah iyi düşünenin düşüncesine eninde sonunda karşılık verir.

Biz iyi niyetle bi proje yapıyoruz. Samimi bir hava var sitemizde. Soğuk bir site değiliz.

Herneyse diğer forumlarda yazdım en iyi ücretsiz reklam yapma şekli nedir diye . 3 tane güzel fikir çıktı.

umarım burdanda çıkar . Buna inanıyorum.

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google reklam vermelisin başka türlü böyle tanıtımlarla insanlar gelmez diye düşünüyorum.

öğretmenkemal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google reklam vermelisin başka türlü böyle tanıtımlarla insanlar gelmez diye düşünüyorum.

Şuan itibari ile reklamsız 1000 kişiye ulaştık. Akıl akıldan üstündür diyerek size danışıyorum. Diğer forumlardan üç adet taktik geldi.

Google reklamları yapılacak havaların soğumasını bekliyorum verim alabilmek için. Teşekkürler iyi niyetiniz için.

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyuk proje buyuk islerle yapilir. 1000 kisi siteye uye olmus olabilir ama anlik 1000 online var mi? Eger projenin gercekten guzel oldugunu ve kodlaman sana ozel tasarim ise sponsor araya bilirsiniz.

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam birde ana sayfadan şu videoyu falan kaldırın derim amatörce duruyor ayrıca webmaster forumlarda facebook sayfası olan kişilerden reklam alın sitenizi facebook ile paylaşın ki belki daha fazla üye çekebilirsiniz ben sizi anlıyorum büyük işler başarmak istiyorsunuz ama reklam şart.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5