İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha.NET Kesinlikle Domain ticareti yapmayın !

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gündür yoğun olduğum için sitelerimi kontrol edemiyorum.
1 2 saat önce siteye girilmediğini gördüm ve hemen hosting sağlayıcım firma ile görüştüm , herhangi bir sorun olmadığı söylendi.

İntodns den dns ayarlarına baktım özel nameserver oluşturmuştum ancak panelde ip girilmediğini gördüm.

Daha.Net e hemen girdim panelde bide ne göreyim ns1.xx.x ns2.xx.xx altname serverler silinmiş.Yeniden ip atamaya çalıştığımda eklenmiyordu.Canlı destekten yardım istedim altname serverları silmediklerini ve yeni bir panel görünümü ve yazılımı geliştirdiklerini söyledi operatör altname server oluşturamadığımı belirttim panelden oluşturmaları için rica ettim canlı destekten offline oldu yetkili.

Sitenin 2 , 3 gün kapalı kalmasını geçtim normal ns1 /ns2 .firmadnssi.com olarak yönlendirme yaptım , nihayetinde site açıldı.

Site açıldı ancak nasıl açıldı yedekler 11 12 gün öncenin yedekleri olarak görünüyor hosting firması bu konu ile ilgili olarak herhangi bir geri taşıma işlemi vs. yapmadığını söylüyor.
Proxy sitelerinde deneme yapmama rağmen aynı ?

Bu durumu hala anlamadım nedir vs. kesinlikle daha.net ile domain ticareti yapmayın !

Zaten hosting kullanıcılarının mağduriyeti ortada. Bu firma yüzünden hem sitem kapalı kaldı , hemde yedeklerim geriye çekildi.

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçmiş olsun Oğuzcan,inşallah bir mağdur sensindir bu konuda senin gibi niceleri olmaz:sinir:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5