İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha once calistiginiz firmalar Yada kisiler site+tasarim(onerebilceginiz)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tane portal yaptirmak istiyorum ( portal icinde ek olarak birde forum)(php)
site icindeki butun sayfalardaki yazilar admin panelinden editlenip silebilcek sekilde
Yapilacak olan portalin iskeleti hem turkce hem ingilizce olarak yapilcak

Bu sekilde bir portal yaptirmak icin Daha once calistiginiz Firma yada kisiler varmi Tecrubelerinize ve deneyimlerinize dayanarak onerebilceginiz ?? Istanbul olmasi daha iyi olur (iletisim acisindan)
burdan forumdan yapmak isteyen kisi yada kisiler varsa onlarin tekliflerinede acigim (ist olmasi sarti)
Iletisim sayet yapmak isteyen olursa iletisim MSN yada telefon hangisini tercih ederse ben tam olarak anlatirim yapilmasi istenenlere onun referanslarina bakariz Daha sonra belli bir Gun ayarlayip yuzyuzede Konusuruz sayet anlasirsak gider Kagit uzerinde anlasma yapilir(resmi) ve ise baslariz (site yapimina yaklasik mayis 30 da baslanmasi gerekiyor ve en gec 30 ile 45 gun icince bitmesi tercihimiz )
Kucukbir not daha yapacak olan kisi ile yapilcak olan anlasmada sayet benden kaynaklanan bir sorun olursa ben tazminat odemeye raziyim Ayni sekilde Bunu yapmaya Kalkan kisininde goze almasi gerekir Anlasmada Bazi konularda Tazminat kismida eklnicek)

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yapabilirim ama sanırım forum olarak hazır olanlardan istiyorsunuz yanılmıyorsam ?

Çünkü ayrıca oda sıfırdan yazılacaksa 45 gün yetmez

sevgiler

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
Çalışmadım ama senin projen büyük maddi yönden önemli degide demiştin al istnbulda baba firma git görüş derim

http://www.adinteractive.com.tr/
sagolasin ilk verdiginden bir cevap gelsin ondan sonra burasi ilede gorusurum

Sanalvadi' Alıntı:
Ben yapabilirim ama sanırım forum olarak hazır olanlardan istiyorsunuz yanılmıyorsam ?

Çünkü ayrıca oda sıfırdan yazılacaksa 45 gün yetmez

sevgiler
45gun maximum suresi

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dilersen Caesar rumuzlu arkadaşla görüşebilirsin.

Kendisi ODTU de bilg. müh. bölümünde eğitim görevlisi ayrıca microsoft c developer.. php bilgisi gerçekten mükemmel denecek ölçüde...

MSN adresi: [email protected]
E-Posta: [email protected]
: [email protected]
Ayrıca TTNet irc sunucusunda web teknik adminlikte yapıyor.
irc.ttnet.net.tr den Caesar nicki ile de gorusebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5