İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha Windowsu yeni kurmuştum...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
daha yeni windows kurmuştum. deep freeze kullanıyordum normalde virüslerden trojanlardan korkum yoktu. ama daha bilgisayarı tam kurmamıştım driver programları vs, biraz sitelerde geziyordum derken gitti windows.
arka plan mavileşti, üstündede birtakım yazılar var.
bunu nasıl kaldırırız, düzeltiriz.
sanırım düzeltemiycem ama yinede bi soruyum dedim. ekte resmi veriyorum. yardımcı olcak var ise bekliyorum. yoksa akşam windows kurcam.
saygılar...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuh Be Kimse Bulamadı. Sizden Önce Ben Buldum Çözümü. Format Atıcam. Yiniden Windows Kurcam. Driver, Programları, Biraz Oyun DeDikten Sonra Deep Freezeti Kurdummu, Birdaha Virüsten Trojandan Korkum Olmadan Dolaşırım Nette.....
SAYGILAR...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de firewall'un olsaydı bu virüsü yemezdin. Trojan ismiyle internette araştırma yapıp nasıl sileceğini öğrenebilirsin veya stringerını bulabilirsin.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben bunun yüzünden format çakmıştım makineye ne yaptuysam silinmedi, bende wallpaper kaplamıştım bi müddet :)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısı bende olmuştu. formattan sonra dirverların güncellerini indiriyim dedim. bide girmişken maillere falan bakıyım demiştim ki sonuç aynı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5