İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha yeni bir sürüm var.Yeni sürümü yüklemeniz gerekiyor(msn)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar 7.5 kullanıyorum ve yeni sürümleri sevmiyorum bu daha basit ve güzel geliyor benim için.

Bugün birden bana zorla güncelleme yapmaya başlattı :)

Devam etmeniz için yeni sürümü yüklemeniz lazım diyor ?
Evet , Hayır çıkıyor.

ve yüklemedende açılmicak sanırım ... Bunun bir yolu var mı ? 7.5 mi kaybetmek istemiyorum :)

teşekkürler

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende direndim bir süre ama sonunda boyun eğdim. Vardır umarım yüklemeden kullanmanın bir yolu.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
'dreamz' demek'ki güncellenme zamanı gelmis.Sende güncelle birsey kaybetmezsin :D inat etme

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynen banada aynı şeyi yaptı
ne güzel kullanıyordum 7.5 i
çok kasıyor bu 8.1
birde çoklu msn açma yaması bir türlü bulamadım
varsa yazarmısınız
1-2 tane denedim olmadı

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Yeni versiyon yüklemesine karşı bunu deneyin

Bende direndim bir süre ama sonunda boyun eğdim. Vardır umarım yüklemeden kullanmanın bir yolu.

arkadaşlar, bende 7,5 seviyorum ve yeni versiyonla beraber bir çok sıkıntının çıktığını biliyorum. msn kendi sitesinde bile şehir içi ve şehirlerarası ücret tahakkuk edebilir demiş. bu da msn den normal telefon arandığı zaman (bu özellik yeni versiyonda var) haşırt diye geçirme durumları demek bana göre. benim gibi cafe işletmecileri için böyle bişey kabus olurdu herhalde

yeni versiyon yüklememek için ; msn yi tamamen kapatın, sağ alt köşede çaşılmasın yani...
sonra program files den msn messenger klasörünü ve içindeki
msn simgesinin olduğu programı bulun sağ tıklayın, uyumluluk
sekmesine girin ve windows 2000 olarak seçin, kaydedip çıkın.
msn yi tekrar açarken msn onarılıyor diye bir program başlayacak. bitince msn yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. saygılar...

K

Kayıtsız Üye Acil yardım

Misafir
Yardmmm :(

yha 7.0 kullanıyorum windows 2000 de diğer sürümleri zaten yükleyemiyorum ve dediğinizi denedim fakat uyumlulk diye bir şey yok.. ne yaacağım.. xp yüklemek zorundamıyım msn e girebilmek için :S ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5