İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daily-Traffic.Com Kullananlar

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar,
http://www.daily-traffic.com/ alexa'da gezinirken bu sitenin reklamı ile karşılaştım ve tıkladım haliyle..(adsense reklamı)

adamlar göz kamaştırıcı kelimelerden bahsediyorlar ve fiyatları görece ucuz geldi bana.. sitenize direk trafik yolluyorlar ve bu gelen kişiler gerçek ve farklı ip üzerinden oluyormuş. sitenizde 30sn kalacak diyor web sitesi..ancak ziyaretçi traği konusunda, youtube.com gibi google server'larında olan siteleri destekliyemiyormuş..heralde buna blogger.com da dahildir..

isteyen olursa tıklama falanda yaparız diyor. tıklayacak kişiler 24 saat içinde aynı ip üzerinden tıklama gerçekleştirmezmiş.vs..vs..paso veriyor gazı :bira:

ingilizcesi daha sağlam bir arkadaş, biraz daha net bir açıklama yaparsa site hakkında..veya bunu kullanan deneyen arkadaşlar varsa..bilhasssa adsense'li ingilizce içerikli sitelerinde.. yorumlarını esirgemesinler..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Yazdıkları ve fiyatları gerçekten çok iyi görünüyor deneyen var mı merak ettim

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ekran görüntüsü
dailytraff.png

gidip üye oldum. control paneli mevcut. :p profesyonel duruyorlar,"https" üzerinden giriş+control paneli. ödeme yolları olarak, pp, librty resv.,alert pay,perfect money gibi kanallar mevcut. "add founds" kısmında deposit founds olayını tam anlamadım. :(

bunun dışında 2000 ziyaretçi gönderme olayını 1 gün içinde istiyorsanız 0.99$, 5gün içinde gelsin diyorsanız 4,95$ paket seçenekleri de mevcut. yeni siteler veya hiti az olan siteler için kullanılacak bir yöntem gibi gelmedi bana. ilk izlenimlerim böyle..

daha önceden kullanan çıkmamışsa, akşama gaza gelip denemeyi düşünüyorum.

not:sitenin navbar kısmında duran "click traffic" ile control panelinde çıkan "add founds" olayını ingilizcesi olan bir hayırsever iyinet üyesi açıklarsa sevinirim..
not enough capacity :ağla:

babacan54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar,

bende kayıt oldum.. Add funds yerine minumum 10 dolar koyulması gerekiyor.. Daha sonra hangi paketi sececeksen ona göre para kesiliyor. Ben 10 dolar koydum (10.70 aldılar paypal komisyonu) ama 11 dolar bana verdiler. her 10 dolarda 1 dolar da hediye imiş. minumum 3 saat sürüyormuş aktivasyonu. bekliyorum..

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
denedim, kullandım tavsiye ederim.. ziyaretçiler - direkt trafik olarak gözükmekte.. geldikleri ülkeler genelde farklı bölgelerde olmak koşulu ile daha çok amerika kıtasından geliyor.. yerli siteler için pek bir anlam ifade etmeyebilir. ancak ingilizce içeriğiniz varsa faydasını görebilirsiniz.. ancak ziyaretçi az olan siteler için kullanmanız, sizi şüpheli yapabilir.

kullanım şekli nasıldı:
visit traffic seçilmişti..
günlük 1k ziyaretçisi olan ingilizce sitede kullanıldı.. alexa düştü + adsense tıklamaları diğer günlere göre daha fazla oldu.

ilerde cilick traffic 'te kullanacağım. arama için adsense kodunu kullanıp, arama motoru sayfası yapacağım.. sonuçlarını yazarım kullandığım zaman..

lansas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SAKIN ALMAYIN

sakın almayın!!!
bu adam tam bir sahtekar
7 gündür bekliyorum siteye ne gelen var ne giden
ne de hesabım aktif edilebiliyor.
adama belki 10 kere yazdım. oralı bile olmuyor cevap yazmıyor!
olan 10.70 usd ye oldu.
A L M A Y I N

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hangi adamdan bahsediyorsun dostum ?
kimden bahsedecek :D daily-traffic.com' un sahibi..

sakın almayın!!!
bu adam tam bir sahtekar
7 gündür bekliyorum siteye ne gelen var ne giden
ne de hesabım aktif edilebiliyor.
adama belki 10 kere yazdım. oralı bile olmuyor cevap yazmıyor!
olan 10.70 usd ye oldu.
A L M A Y I N

arkadaşım, hangi sitende kullandın.. benim kullandığım sitede WP kurulu idi..hiçbir sorun yaşamadım.

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daily-traffic

Ever arkadaşlar bende kullandım ziyaretçiler gerçek kişi bot falan değil adsense sitem vardı daily traffic'ten ziyaretçi çektim 50 dolarlık yatırım yaptım adsense'den 200 dolar kazandım yani 20 günde 150 dolar temiz kar yaptım ancak yapay ziyaretçi arttrıdığım gerekçesiyle Adsense hesabım kapatıldı yani adsense siteniz için bu yöntemle ziyaretçi çekmeyin hesabınız kapanır. Başka işlerde kullanılabilir işe yarıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5