İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dailyroi hala ödüyor

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün aldım ödememi. 21 gün sonunda %147 olarak geri alıyorsunuz. 61 dakika içinde ödemesini alan var. ben kontrol etmedim ama sanırım 2 yada 3 saat sürdü. süre dolar dolmaz hemen parayı geri veriyorlar.

105$ yatırmıştım, 154$ geri aldım.

isteyenler deneyebilir

http://www.dailyroi.com

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu alt kategori olan "Yatırım Danışmanlığı, Hyip" bölümüne taşınmıştır..

C

C0mplicat3d

Misafir
12daily daha kısa sürede bitiyor. Bundaki maksimum alacagımız upgradeler ne kadar? Yani en cok kaç para atabiliyoruz?

D

dnturkey

Misafir
ayrıca paypal kabul ettiği için ne para gönderirken ne de alırken hiç bir kesintiye uğramıyor paranız.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki illa odeme almamız sartmı parayı almadan surekli calıstırıp dursak oyle birşey mümkünmü bu sistem ve 12dailypro için?

D

dnturkey

Misafir
calisko' Alıntı:
Peki illa odeme almamız sartmı parayı almadan surekli calıstırıp dursak oyle birşey mümkünmü bu sistem ve 12dailypro için?

hayır öyle olmuyor maaalesef. ödemeler otomatik. günün dolduğu anda hemen ödeme yapıyorlar

C

C0mplicat3d

Misafir
Paylaştıgın için teşekkür ederim ama 12DP daha cazip.. :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 daily kadar kaliteli bir yer , 12 daily den daha az verdiğ*i açin daha az risk taşıyor gibi hazır egold ta param var 12daily de egold olayı kalktı zaten diyenler varsa 300 -500 atabilir ben şu an ki ödemem yapılsın söylediğim miktarı yatırmayı düşünüyorum .

G

Geveze.at

Misafir
fatihfx' Alıntı:
bugün aldım ödememi. 21 gün sonunda %147 olarak geri alıyorsunuz. 61 dakika içinde ödemesini alan var. ben kontrol etmedim ama sanırım 2 yada 3 saat sürdü. süre dolar dolmaz hemen parayı geri veriyorlar.

105$ yatırmıştım, 154$ geri aldım.

isteyenler deneyebilir

http://www.dailyroi.com
Ben üye olacagim. Bari ref ini verde faydam olsun

G

Geveze.at

Misafir
Mesajlar nedense artik editlenmiyor
Neyse ref koymussun zaten :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5