İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dailyshare(moneybookersa odeme yapan 14x%10)

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://dailyshare.net
arkadaslar simdi tanitacagim site den 2 kere moneybookers hesabima odeme aldim.14 gunde paranizi %40 artiriyor.yani 100 dolar yatirsaniz 14 gun surf yaptiktan sonra 140 dolar olarak geri aliyorsunuz.moneybookers in diger sistemlere gore avantajlari sayiyim isterseniz ne stormpayde nede e-gold da paranizi banka hesabiniza cekemezsiniz ama moneybookers bunu size cok cok dusuk bir ucret karsiliginda sagliyor.2. onemli ozelligi hesabiniza yatan paralarda kesinti yapmiyor.moneybookers hesabiniz yoksa burdan uye olabilirsiniz: https://www.moneybookers.com
dailyshare sitesinden moneybookers hesabima aldigim odemelerin resimleri asagidaki eklenen resimler bolumundedir.

site heklenmis arkadaslar uye olmayin

M

messmedia

Misafir
12dailypro meselesi, ayrıca yanlışını düzeltiyim, stormpayde paranı bankaya transfer edebilirsin.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay den parani cekebilmen icin
1.yol:net-iba sertifikasi alman gerekir bunada herkes senelik 20 dolar vermez.
2.yol:stormpay banka karti alirsin bu 1. sindende masrafli.
ama moneybookers dan sahip oldugunuz banka hesabiniza cok dusuk bir komisyon ile paranizi havale yapabiliyorsunuz.

M

messmedia

Misafir
valla, burada kimse 3 kuruşun hesabını yapmıyor, sonuçta aynı şeye gelecek bir süre sonra, neyse kolay gelsin sana ama benden uyarı panelde f5 yapmayı durdur, buradan kimse üye olmaz ;)

B

blade1978

Misafir
aga sen moneybookerstan paranı bankana transferettin mi iç.yani ek bişey yapmamıza gerek yok değilmi.mesela pasaport fotokopisi sürücü belgesi fotokopisi vb şeyleri biryerlere göndermek şart değil demi

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moneybookers tan İş Bankasına transfer yapıyorum. 300 dolar için 3-5 dolar filan alıyorlar. İş Bankası hesabıma 4-5 gün içinde geçiyor. Süper bence.

B

blade1978

Misafir
yani moneybookers hesabını onaylamamıza gerek yok değilmi??

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayir arkadasim gerek yok.super bir servis.mutlaka kullanin.saygilar.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
messmedia' Alıntı:
valla, burada kimse 3 kuruşun hesabını yapmıyor, sonuçta aynı şeye gelecek bir süre sonra, neyse kolay gelsin sana ama benden uyarı panelde f5 yapmayı durdur, buradan kimse üye olmaz ;)
arkadasim f5 ne demek bana ilk basta bana bunu acikla.beni manasini bile bilmedigim seylerle itham etme.ayrica f5 tusuna da hic basmadim. ;)

B

blade1978

Misafir
dedektif' Alıntı:
Moneybookers tan İş Bankasına transfer yapıyorum. 300 dolar için 3-5 dolar filan alıyorlar. İş Bankası hesabıma 4-5 gün içinde geçiyor. Süper bence.
50$ kesiyoruz dedi işbankasındaki adam doğrusu nedir sence??:confused:

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım kredi kartından 1000 usd cek 30günsonra geri yatır o zaman nasıl iş ben anlamadım yuzde 8 faizli ödersin aylık 1080 usd olarak geri ödersin ve bir ayda bu sistemin sana 1800usd ödemesi lazım geriye dogru olabilir ama bana mantıklı gelmedi pek geri kalan 780dolarda sana kalır aylık

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende açıkcası bu firmaların bu paraları ne şekilde ödediğini çok merak ediyorum. Tamam reklam kazançları oluyor ama yatırılan parayı %10-%15 gibi rakamlarla iade etmeleri pek güvenli gelmiyor bir türlü bana.

M

murme

Misafir
göre degişir arkadaşım o şansına küs banada 500€ geldi 12€ kestiler sadece ama bi arkadaşımdan 40€ kestiler 150€ için şubeye göre adamına göre degişir türkiye burasi cünkü

B

blade1978

Misafir
murme' Alıntı:
göre degişir arkadaşım o şansına küs banada 500€ geldi 12€ kestiler sadece ama bi arkadaşımdan 40€ kestiler 150€ için şubeye göre adamına göre degişir türkiye burasi cünkü

murme bunu moneybookers için mi söyledin?birde moneybookersta banka bilgilerimizi eklerken account number'e hesap numaramızımı yazıyoruz.yoksa iban codunu mu yazıyoruz.onu söyleyin bir.hele

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5