İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikada Kaç Kelime Yazıyosun?

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hilsi de var bunun dur madan harf yaz ve bosluk yap bak bakalım :D

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çatlak Lütfen Git Bu Forumdan

SENKİM KİMSİNKİ FORUMDAN GİTT DİYORSUN SLK WEBMASTERIM D İYE GECİNİYOSUN PHP NİN P SİNDEN ANLAMAZSIN ETMEZSIN CSS DEN BİLE ANLAMZKEN WEBMASTERİM DİYE GECİNİYOSUN

BEN Türk 'üm LAN BANA KİMSE BOYLE DAVARANAMAZ DAVRANIRSA ADABIMI VE AZIMI BOZARIM BİDAHA AZINI BOZMA KIMIN FORMUNDA KIMI KUVUYON ACAK FORUMUN SAHİBİ KOVAR AKILLLI OL BEN TÜRKÜM HİÇBİR TÜRK BİR LAFIN ARKASINDA KALMAZ CEVAPSIZ DA KALMAZ
KUSURA BAKAM ADMİN DEDIGIMGIBI TÜRKUM KIMSEYEDE BURDA TURK DEĞİLSİN DEMIYORUM AMA YAZMAK ZORUNDAYIM

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

SENKİM KİMSİNKİ FORUMDAN GİTT DİYORSUN SLK WEBMASTERIM D İYE GECİNİYOSUN PHP NİN P SİNDEN ANLAMAZSIN ETMEZSIN CSS DEN BİLE ANLAMZKEN WEBMASTERİM DİYE GECİNİYOSUN

BEN Türk 'üm LAN BANA KİMSE BOYLE DAVARANAMAZ DAVRANIRSA ADABIMI VE AZIMI BOZARIM BİDAHA AZINI BOZMA KIMIN FORMUNDA KIMI KUVUYON ACAK FORUMUN SAHİBİ KOVAR AKILLLI OL BEN TÜRKÜM HİÇBİR TÜRK BİR LAFIN ARKASINDA KALMAZ CEVAPSIZ DA KALMAZ
KUSURA BAKAM ADMİN DEDIGIMGIBI TÜRKUM KIMSEYEDE BURDA TURK DEĞİLSİN DEMIYORUM AMA YAZMAK ZORUNDAYIM

Lafı Nereden Nereye Getirdin ?

Yazdığın Her Mesajın %90'ı Anlaşılmıyor.
Milletin Satış Yaptığı Konuya Hiç Alakan Yokken '':D:D:D:D:D'' Şeklinde Mesaj Atayorsun.
Milleti Forumdan Bezdirdin.
Yaşın 18 Yazıyor Ama Yaptıkların 10 Yaşındaki Çocuğunkinden Farksız.
Benim Elimde 2 Domain Bir Site Var.Sende ? Varsada Hiti Eminimki 0'dır.Çünkü Bu Türkçe İle Okuyucuna Bişey Anlatmaktan Çok Eziyet Çektirirsin.

Şimdi Söyle Çatlak; Türkçeyi Doğru Kullanmayan Türk Olabilirmi ?

<?php

/* Eğer Böyle Yapacaksan Tekrar Söylüyorum Git Bu Forumdan */
echo "Sakin Ol Çatlak";

?>

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
türkçeyle ne alaksı var burda baska sitede baska hersyide dogru yapcam dıye bişi yok ama sen insan ayırıyosun buda benım gucume gitti türkçeyle türk olmanın alakası varsa ozaman tüm forum da yazdıgın mesajları ara bul duzelt ozmn

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Türkçe Türkiyenin ve Türklerin Resmi Dilidir.Bu Yüzden Türkçe İle Alakası Var.Daha Burda 2 Dakika Önce Yazdığın Mesajla Çelişiyor Şimdi Yaptığın.İnsan Ayırma Konusuna Gelince Ben Şimdiye Kadar Böyle Birşey Yapmadım.Ama Senin Yaptıklarında Çok Saçma.Sen PHP'den,CSS'den Anlamazken Millete Laf Atıyosun.Hep Bi Farklılık Yaratma Çabası İçindesin ve Bu Yaptığın Şey Forumda İyice Sırıtıyor,Kendini Belli Ediyor.Bir Webmaster Forumunda Çatlak Senin Bu Yaptıklarının Yeri Yok.Bana Göre Ya Davranışlarını Düzeltmeisin Ya da ...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
You type 273 characters per minute
You have 32 correct words and
you have 3 wrong words

de ben ordaki kelimelere bakarak yazamıyormuşum bunu anladım , normalde yazmak istediğim iki katı hızlı yazıyorum.Saylanmaz yani bu.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
@çatlak
6490F2300631484DB7E27756D73D8F76.jpg

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

sakin ol şampiyon :D

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
tek parmaklan yazdım :D
You type 168 characters per minute
You have 25 correct words and
you have 2 wrong words

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5