İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikhost.com teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dreamhost.com dan dün bir host aldım almaz olaydım.Kuponlu sistemdi ama 22.40 dolar yerıne normal fıyatla verdıler bırde ustune asp desteklemıyormus.Geri vermek istedim ama nasıl olacağını bilmiyordum.Msnden dakikhost yetkilisi Cihan KIZILGÜL ile görüştüm durumu anlattım ve yardım etti.Hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen 2 saate yakın msnede benle birlikte dreamhost ile irtibata geçmemi sağladı yollanacak bilgileri ingilizceye çevirdi vs.
Bu firmadan host almadım şimdi başkaları yanlış anlamasın.Harika bir destek sistemi var.Kendi firmasından almadığım halde bana 2 saat yardım etti kendisine burdan çok teşekkür ediyorum
Saygılar

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
son zamanlardaki kötülemelerden (yerli yersiz tartışılır tabi) sonra birden "yardım edildi" diye güzel bir başlık geldi. tabii insanın aklına soru işaretleri gelmiyor değil, insanlık hali sahile kum dökme değildir umuyorum.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben biliyordum birinin saçma yorumlar yapacağını inanmıyorsan sana msn konusmalarını gosterırım ama sonra burdan cekıp gıdecen ok?
birde istersen domain adreslerimi yazayım whois çek bak nerden kayıt ettırmısım?içlerinde hiç dakikhost yazan varmı.İsimtescil ve tamhosttan alıyorum host ve domainleri bunlarıda yazayım....

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende kendileri ile çalışıyorum ve az önce 2 saate yakında benim yeni sunucumun ayarları ile ilgilendiler kendilerine ait olmuyan işlerdede yardımcı oldular.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
arkadaşım yanlış anladın, sataştığım yok, ki olmazda. orası bir firma insanlar ekmek yiyor bu işten. ama aklıma yazdığım şeyde geldi ve burası bir forumsa düşüncemi paylaşmak isterim.

ayrıca, neden çekip gideyim. öyle her yazdığımıza çekip gitseydik burada özgürce yorum yapabilen insan kalmamıştı emin ol.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin yaptığın yorumda insanı doğrudan suçluyorsun.Yani sen bilerek yazmışsın anlamına geliyor.Saygı çerçevesinde butun yorumlarına saygı duyarım.Ama direk suçlama yaparsan o farklı...
Bakarsan teşekkür konusunu açmadan önce dreamhost yardım konusunu açtım ordan birçok arkadaş fikirlerini yazdı yardım etti.Ama kimse para isteme ile ilgili bilgisi yoktu.Sağolsun Cihan KIZILGÜL yardım etti ve sorunumu halletti.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ben senin yazdığın mesajın, dakikhostun imajını iyi hale getirmek amaçla alakalı olduğunu iddia etmedim, sadece aklıma böyle birşey geldiğini belirttim. ve yeniden tekrarlıyorum ki buda en doğal hakkımdır.

neyse, bu konu hakkında pek polemiğe girmenin anlamı yok, umarım daha fazla uzatmazsın :)

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Şahsen Teşekkür ETMİYORUM Bugün Yaklaşık 6 Saat Oldu hala Hostum Kapalı Gün İçindede Sürekli Kesiliyor. Düzelecek Dendi Hala Düzelmiyor Bilmiyorum Arkadaşlar Tavsiye Etmiyorum Bu Şirketi.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EDİT : Yalnış Anlaşılacağını Bildiğim İçin Msjımı Siliyorum..!!

H

hostwrite

Misafir
Arkadaşlar böle ufak bir problemleri sorun yapmayınız biriside benim hostum 6 saattir kapalı diyor ben bir hafta kapalı kalmasına rağmen bana geçen kaç kişi gördüm bu yüzden bunlar ufak sorunlardır bu tarz kapanma sorunlarını buraya taşıma bence çok mantıksız eğer adamlar şirket olmuşsa zaten anlayış göstermek gerekir. Çünkü şirket olunca işler gerçekten ağırlaşıyor. Ama 1-2 haftadan fazla kapalı kalan bir hostunuz varsa buyrun ki bir firmadan bunu beklemem.O yüzden kimse kimseyi suçlamasın! Herşey zamanında hallolur. Bu sorunlar bir tek şirkette değil hemen hemen her şirkette yaşanabiliyor.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi Hostwire kardeş sen günde 6 saat kesintiye Normal diyorsun yani ne güzel müşterisin sen öyle.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cınaroğlu' Alıntı:
neresi ilginç?oraya da ben yazdım

Gladiator ve senin mesajları her iki taraftada kontrol edermisin,

mesajlar aynen copy paste.

ayrıca memnuniyet güzel birşey ancak bunun zamanlaması ilginç, bir iki alt başlıkta , reseller bölümünde , r10 da vs vs bu kişiler hakkında olumsuz görüşlerin çoğaldığı yazıldığı bir süreçte ;

"fdcturkey.com ve dakikhost.com dolandırıcılığı"
"Fdcturkey yalan söylüyor"
gibi mesajlardan hemen sonra

bu şekilde yazı yazılması hemde iki forumda birden vede altınada gladiator arkadaşın da aynen cevap yazması copy paste şeklinde düşündürücü vede ilginçtir bence...

Polemik yapmak veya polemiğe karışmak istemiyorum sadece dikkatimi çekti sizlerle paylaşmak istedim...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende şunu söylüyüm neden hep sataşanlar hosting sahipleri sende buraya sataşarak imzadanki hostun reklamınımı yapıyorsun...
Tekrar diyorum konustugumuz msne kayıtları bende eğer burda çıkarır sunarsam rezil ederim sizi bunu beyninize sokun...
Adamı deli ediyorsunuz şurda bir tşk edelim dedik ama sataşmalar başladı.Ben bu firmayı tanımam bile 23 tane domainim var hepsini yazarım bir tanesi ordan çıkarsa ben forumdan giderim ama çıkmazsa siz gidersiniz OK?
(her iki forumdada aynıymış ikisinide yazan benim farklımı yazacaktım ne kadar basit konuşuyorsun)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
polemiğe girmek istemiyorum ama çok ateşleyici mesajlar yazıyorsun arkadaşım. 10 düşün 1 yaz. "rezil ederim sizi beyninize sokun" falanda ne demek. benim kendi makinem var, eşe dosta host veririm. hosting ile çok fazla ticari bir ilişkimde yoktur.

sadece insanlar aklına gelen fikirleri yazmış, bende dahil. kimse "kesin böyledir" "evet evet böyle" demedi. ne bu alınganlık.

yazdıklarına ve hitap biçimine dikkat edersen, tartışmada yapılırsa en azından daha usturuplu olur.

bu saçma sapan tartışmaya son mesajımdır. umarım dahada devam etmez, edersede umuyorum daha güzel bir dille konuşursunuz.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben buraya tşk etmek için msj yazdım niye konu saptırılıyor???
Hiç kimseye cvp vermek istemiyorum.Ama tutup aynı forumdan copy paste deniliyor.Hiçmi düşünmüyorlar bunu yazarken ikiside benim.Hala inanmama durumu var.Ben çok açık konuşuyorum bana inanmayan varsa gelsin pm atsın gereken belgeleri göstereyim.Benim host ve domainlerim isimtescil ve tamhosttadır.Eğer inanmıyorsanız sorabilirsiniz ilk olarak fatihhk arkadaşımıza danıstım dreamhost ıcın sonra lugelasa sonra ömer arkadaşımıza bunlar forumdan kişiler.Onlar hesap kapatma ile ilgili tam bilgi bilmiyorlarmış (yani kapatılınca ödeme yapıp yapılmadığını)sonradan Cihan KIZILGÜL yardım etti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5