İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dakikhost şikayet

H

haldun157

Misafir
arkadaşlar dakikhost dan zamanında reseller hesabı (nakit24) satın almıştım
sonra bunların kendi sitelerinde de yayınladıklar server kapanma durumu oldu.

bizim reseller ve hostlardaki bilgiler de gitti dolayısıyla.
adamlara mail attım kaç kere serverınız kapandı yeni reseller hesabı açmayacak mısınız diye ama bi türlü cevap alamadım.

anlayacagınız dakikhost un hizmeti sadece ödeme yapana kadar
ödemeyi yaptıktan sonra ciddiye alıp maile cevap bile yazmıyolar.

parasıyla rezil olmak isteyenler için dakikhost u tavsiye ederim.

N

nudembilisim

Misafir
arkadaşlar dakikhost dan zamanında reseller hesabı (nakit24) satın almıştım
sonra bunların kendi sitelerinde de yayınladıklar server kapanma durumu oldu.

bizim reseller ve hostlardaki bilgiler de gitti dolayısıyla.
adamlara mail attım kaç kere serverınız kapandı yeni reseller hesabı açmayacak mısınız diye ama bi türlü cevap alamadım.

anlayacagınız dakikhost un hizmeti sadece ödeme yapana kadar
ödemeyi yaptıktan sonra ciddiye alıp maile cevap bile yazmıyolar.

parasıyla rezil olmak isteyenler için dakikhost u tavsiye ederim.

Merhaba;
Telefon açmayı denediniz mi ?

S

SupRAdyN

Misafir
nedembileşim >>>> satıs yaparken telefonlamı satıs yapıyolar.?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Evet arkadaşım Telefon deneseydin keşke adamlardan ölen kalan vardır allah korusun dünya da herşey insanlara istersen bir telefon et..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onların keyiflerinimi bekliyecek msn i açmaları için. dakikhost benim için 2 ay önce bitti sağolsunlar.

N

NRT

Misafir
Lütfen forumun arama kısmını kullanın :))

Host alırkende kullanmanızda yarar var.

Daha önce cok konuşuldu.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aramizda gecen 1 olayi yazayim sizde pay cikartin :)
7-8 ay once dakikhost musterisi idim ay sonu geldiginde Odeme bilirim mailleri gelirdi gelen maillerde borc ve ogunun $ kuruda yazilip oyle gonderiliyor
her ay ayni sekilde normal dolar kuru 1.5 ise butun piyasalarda dakikhost 1.55 den hesapliyarak yollar ve odemeyide o sekilde yapardik
defalarca sordum $ kuru neden bu sekilde yuksek hesaplaniyor diye
verilen cevap garanti bankasindan $ alirken garanti bankasi o kur uzerinden hesapliyormus mus mus
ayni anda garanti bankasi satis kuruna bakiyorum 1.5 acaba diyorum $ alirken farkli bir kur mu uyguluyor YTL hesabimdan $ aliyorum gene ayni kur 1.5 Yani
saniyorum garanti bankasi dakikhost a farkli kisisel bir kur uyguluyor yada 1-2 ytl fazla kazanmak icin uydurulmus bir sey
Ve bir gun maina down oldu aksam msn bunu soyledim ticket acip reboot attiracaklarini soylediler ve 36 saat sonrasinda makina geldi :)
Su An hala fdc kullaniyorum ve gercekten verdigi hizmetten memnun kaldigim ve vermesi gerekenden daha fazlasini veren sis.com.tr den aliyorum
fdc nin reboot ticketlerine max cevap surmesi 5 dakika
hatta 46 saniyede reboot mailine cevap aldigimi biliyorum
demekki reboot olayindada FDC dakikhosta kisisel farkli bir uygulamasi Var
bir diger konu
Layered den makina alicam Dogal olarak iyi niyetimle onlarinda bir sey ler kazanmasini istedigimizden dolayi su teklifi goturdum ben layered den makina alicam direk kendilerinden fiyatida su kampanyalari var dedim sayet sizin reselleriniz varsa siz alin ben size odemeyi yapayim sizde reseller oldugunuz icin %10 yada %15 her neyse kazanmis olursunuz dedim
bana verilen cevap tabi neden olmasin denildi
aradan 3-5 dakika gecti yeni bir cevap
Ama bizden alirsaniz bu makinayi makinain ustune 15-20$ ekleriz oyle veririz size denildi
ve o ay $ krlarinda yapilan farklilik ve bu ustune 15-20$ ekleme Mantigini gordukten sonra dakikhost defteri bende kapanmis oldu
(tekrar belirteyim ben kendilerine layered den direk alacagimi fakat sayet onlarin reselleri varsa onlarin alip onlardan benim almami teklif ettim burdaki amac kendileri reseller ise onlarinda kazanmasi )

yorum sizlerin

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aramizda gecen 1 olayi yazayim sizde pay cikartin :)
7-8 ay once dakikhost musterisi idim ay sonu geldiginde Odeme bilirim mailleri gelirdi gelen maillerde borc ve ogunun $ kuruda yazilip oyle gonderiliyor
her ay ayni sekilde normal dolar kuru 1.5 ise butun piyasalarda dakikhost 1.55 den hesapliyarak yollar ve odemeyide o sekilde yapardik
defalarca sordum $ kuru neden bu sekilde yuksek hesaplaniyor diye
verilen cevap garanti bankasindan $ alirken garanti bankasi o kur uzerinden hesapliyormus mus mus
ayni anda garanti bankasi satis kuruna bakiyorum 1.5 acaba diyorum $ alirken farkli bir kur mu uyguluyor YTL hesabimdan $ aliyorum gene ayni kur 1.5 Yani
saniyorum garanti bankasi dakikhost a farkli kisisel bir kur uyguluyor yada 1-2 ytl fazla kazanmak icin uydurulmus bir sey
Ve bir gun maina down oldu aksam msn bunu soyledim ticket acip reboot attiracaklarini soylediler ve 36 saat sonrasinda makina geldi :)
Su An hala fdc kullaniyorum ve gercekten verdigi hizmetten memnun kaldigim ve vermesi gerekenden daha fazlasini veren sis.com.tr den aliyorum
fdc nin reboot ticketlerine max cevap surmesi 5 dakika
hatta 46 saniyede reboot mailine cevap aldigimi biliyorum
demekki reboot olayindada FDC dakikhosta kisisel farkli bir uygulamasi Var
bir diger konu
Layered den makina alicam Dogal olarak iyi niyetimle onlarinda bir sey ler kazanmasini istedigimizden dolayi su teklifi goturdum ben layered den makina alicam direk kendilerinden fiyatida su kampanyalari var dedim sayet sizin reselleriniz varsa siz alin ben size odemeyi yapayim sizde reseller oldugunuz icin %10 yada %15 her neyse kazanmis olursunuz dedim
bana verilen cevap tabi neden olmasin denildi
aradan 3-5 dakika gecti yeni bir cevap
Ama bizden alirsaniz bu makinayi makinain ustune 15-20$ ekleriz oyle veririz size denildi
ve o ay $ krlarinda yapilan farklilik ve bu ustune 15-20$ ekleme Mantigini gordukten sonra dakikhost defteri bende kapanmis oldu
(tekrar belirteyim ben kendilerine layered den direk alacagimi fakat sayet onlarin reselleri varsa onlarin alip onlardan benim almami teklif ettim burdaki amac kendileri reseller ise onlarinda kazanmasi )

yorum sizlerin

Ne bekliyordunuz ? Her DC reseller olabilmeleri için belli bir kota koyar. Sizin talep ettiginiz makineyi aldiklarinda 1 makine için reseller açacaklarını sanmıyorum. Haliyle ordan alip size vereceklerse bu işin ticaret kısmı nerde ?

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dakikhost'tan musterim icin Windows VPS kiralamistik , sunucuyu 10 gun kullandiktan sonra netdirekt off olunca bir daha acilmadi , batu bey ile gorustugumde beklememizi söyledi ama hala bekliyoruz.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne bekliyordunuz ? Her DC reseller olabilmeleri için belli bir kota koyar. Sizin talep ettiginiz makineyi aldiklarinda 1 makine için reseller açacaklarını sanmıyorum. Haliyle ordan alip size vereceklerse bu işin ticaret kısmı nerde ?
yazdigim mesaji iyi okurmusun
Ben direk LT den alabilirim benim soyledigim su sayet reselleriniz varsa Siz alin sizden ben alayim bu arada siz reseller oldugunuz icin LT de reseller komisyonnuzu alin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5