İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikhost Şikayet

greystone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendilerine küfür ettirene kadar cevap vermiyorlar sonra paranızı iade etmiyorlar ilk önce böyle bir mail geldi hesabınız sağlayıcı / müşteri ilişkilerine zarar verici sözler kullanmanız nedeniyle iptal edilmiştir ve kimlik bilgileriniz ile mail adresiniz kara listemize eklenmiştir. bundan böyle firmamıza bağlı hiç bir web sitesinden hizmet almanız mümkün değildir. üstelik firmanın sözleşmesinde böyle bir madde yok sonrada başka bir mailde aşağıda bilgileri bulunan hizmet için yapılması gereken ödeme elimize ulaşmadığından dolayı bu hizmetin kullanımı durdurulmuştur. Ben 1 aylık hizmet aldım oysaki 4 gün sonra para vermediğim diye kapatıyorlar sanırım dakikhostda 4 gün 1 ay oluyor 1 yılda 48 gün gerçekten çok komik
paranızı iade etmiyorlar ve hiç yardımcı olmuyorlar çok umrumdaydı sizden hizmet almak başka firmamı yok kendi siteniz saldırılar yüzünden kapanıyor profesyoneliz diye geçiniyorsunuz profesyonelseniz ilk önce kendi sitenizin güvenliğini sağlayın her zaman donanımsal sorun yaşıyorsunuz her ay mutlaka hardiskimiz yandı server çöktü çalıştığımız verimerkezimiz sözleşmemizi fesetti 50 sunucunun durumu belli değil eğer profesyonel olsaydınız verimerkezi sizin sözleşmenizi fesetmezdi bukadar olumsuz yorum almazdınız bana yorum yazmasın bu firma

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdan benzer konulara bakınız, bende vakti zamanında çok sıkıntı yaşamıştım.

OfisTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5-6 aydır çalışıyorum hiç problem yaşamadım sorunlarımız ilede ilgileniyorlar hatayı her zaman hostcuda aramamak lazım birazda kendinizde arayınız sadece hostcumu hata yapar...

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"kendilerine küfür ettirene kadar cevap vermiyorlar" peki sen bu firmaya yazdığın herhangi bir mailde yada her hangi bir yazışma şekli ile küfür ettinmi ? eğer böyle bir şey yaptı isen haklı olsan bile bu seni haksız duruma düşünür örneğin ben irrp ye açtığım bir ticketa tamı tamına 1 haftadır cevap yazılmasını bekliyorum ama kalkıp küfür etmem

" profesyoneliz diye geçiniyorsunuz profesyonelseniz ilk önce kendi sitenizin güvenliğini sağlayın" demişsiniz dakikhost için emin olun dakikhostun sahibi batu bey türkiye sınırları içerisinde bu konularda bulabileceğiniz en profesyonel insanlardan biridir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
"kendilerine küfür ettirene kadar cevap vermiyorlar" peki sen bu firmaya yazdığın herhangi bir mailde yada her hangi bir yazışma şekli ile küfür ettinmi ? eğer böyle bir şey yaptı isen haklı olsan bile bu seni haksız duruma düşünür örneğin ben irrp ye açtığım bir ticketa tamı tamına 1 haftadır cevap yazılmasını bekliyorum ama kalkıp küfür etmem

" profesyoneliz diye geçiniyorsunuz profesyonelseniz ilk önce kendi sitenizin güvenliğini sağlayın" demişsiniz dakikhost için emin olun dakikhostun sahibi batu bey türkiye sınırları içerisinde bu konularda bulabileceğiniz en profesyonel insanlardan biridir.

sence profosyonelliğinde bir haddi sınırı yokmu :) sabır sabır bir yere kadar değilmi ;)

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merakımdan batu ile görüştüm batu derki bu arkadaş için:

"pek kaale almıyorum
sanki 40 yıllık arkadaşı var karşısında
lan lun mesajlar gönderiyor"

ayrıca batuyu dakikhostun temasını dağıtmakla tehdit ettiğini söyledi.

Benim burda sana anlatmak istediğim haklılık/haksızlık değil haklı olsanda kendini savunma şeklin.

SinLeSs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım derdin ne ? paramı ödedin iade etmiyorlar? host aldın üsülsüzmü kapattılar ? komplo teorisi gibi şikayet yazmışsın.ben 2004'den beri dakikhost ile çalışıyorum kendime ait sunucum vardı 1 defa hdd yandı.Hemde kendi hard diskim.Burda senin ne kadar amatör olduğunu görebiliyorum.Sunucu bir makinadır.Sonuçta her makina hata yapar.Harddisk'te yanar,ram'de yanar, işlemcide...Ömründe kaç sunucun oldu ? Sunucu yönetmek bu kadar kolaymı zannediyorsun.500 host olan bir makinada 1 siteye sürekli saldırı geldiği anda nasıl engelliceksin ? nerden biliceksin hangi siteye geldiğini ? elbette kesinti yaşıcaksın.Hangi firma sana %100 uptime garantisi verir ? neden herkes %99.9 yazar ? ihtimaller söz konusudur.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kek gibi gidip sunucu.com.tr den vps aldım.
Siteleri iyiki tam taşıyıp eski vpsimi sildirmemişim, 2 gündür kapalı.
Kurumsal çalışıyorlar artık :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi