İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikhost sorumsuzluğu!!!!

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Nerden o gün aldım o hostu,
domaini başka yere yönlendirdim 15 gün sonra bakıcam bazı şeylere nasıl ulaşabilirm diyorum. account adını verdim o account silinmiş diyor.
Nasıl siler ya!

Dakikhost'tan webhosting fln almayın sorunlu bir host birde dert alıyorsunuz!

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sunucu kiralamayı düşünüyordum ordan. Sunucuda da hostingdeki gibi sorunlar olur mu?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ramses bir forumda arama yaptır neler neler göreceksin.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucu içinde geçerli olurmu ki bu durum. sonuçta sunucu olduğu zaman onlardan daha bağımsız oluruz ya o bakımdan düşündüm

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben dakikhost tan Dedicated aldim. yaklasik 1.5 yildir ( www.whois.ws/gurup.net daha sonra www.whois.ws/hostarsivi.net ) süresince oradan temin ediyorum ve şu ana kadar gectiğimiz haftalarda almanya dc sinin donanımsal problemi yüzünden kaynaklanan problem harici henüz ciddi bir problem yaşamadim. sadece teknik serviste bazen problem yasaniliyor oda kisa bi süre sonra normal seyir ediyor.

Saygılarımla

S

SupRAdyN

Misafir
baltalamak birilerinin egosu sanırım ne anlıyolarsa birilerinin ekmegiyle oynamaktan. dakikhost yönetiicileri yolunuz acık olsun reklamın iisi kötüsü olmaz tam gaz yola devam.

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dakikhostfz2.gif

Daha ne denir, 4 konudan 2 si sıkıntı neyi kimi savunuyosun anlamadım.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iki grup var forumda.
a ) Sorun yaşayanlar
b ) Sorun yaşamayanlar

Bu sebeple çok fazla yorum oluyor.Baltalamak değil bu.Mağdur olanlar bunu doğal olarak dile getiriyorlar.

S

SupRAdyN

Misafir
benim amacım alaksı olmayanların yorumları icindi baltalayanlar kendini biliyo magdur olanlar icin lafım yok

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözümü geri alıyorum. ve 27.11.2006 tarihinde saat: 21:35 te makinamın durduk yere kapatılıp daha sonrada formatlanıp başka bi yere satılmasına karşın madur olduğumdan dolayı dakikhost.com firmasını dava edeceğimi belirtirim.

1: durduk yere makina kapattırılırmı?
2: insan yedek almama fırsat verdirtmezmi?
3: en azından insan bi email atar...
4: ki ödemede bir problemim yok iken ve ayın 30 una 3 gün varken bunu nasıl yapabilirsiniz?
5: umarım siz haklı çıkarsınız....
6: ve 28.11.2006 tarihinde M.Batuhan Çelikel'i aradığımda kendisinin "hemen ilgileniyorum" sözüne güvenerekten dc ile hiç bir şekilde dialog'a girmedim. ve akşam üzeri; www.teknoserver.net sahibi Sayın Semih Alev beyden benim makinamın formatlı bir şekilde ona verildiğini öğrendim.

"Umarım bu işten sağlam çıkabilirsiniz..."

çünkü elimde 4 sanatçı sitesi, 2 radyo sitesi ve birçok prleri en az 4 olan sitelerim ve bunlara bağlı ek gelirler vardı.. müşterilerimde cabası idi... ama sayenizde olabileceğimin hatta tahmin bile edemiyeceğimin fazlasi ile madur oldum...

Saygılarımla

Cengaver Kahan Yurduseven
HostArsivi.Net internet hizmetleri

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Türkiyede yurtdışı kiralık sunucu alacaksan ise 2 yer öneririm teknoserver ve ay-tr bunlar dışında olanlar hepsi arızalı.Dakikhost ile sorunun varsa dakikhost ile çöz güvenmediğin araştırmadığın yerden dedicated veya hosting alabiliyorsan o zaman olacaklarada katlanmalısın.Forum.iyinet.com'a yazacağına almadan önce gelip bu forumda araştırma yapsaydın.Kendileri awbs sistem kullanmakta kendi heap panelindenki Bu hosting paketini iptal et butonuna basmış olabilirsin kendileride bu nedenle kapatmış olabilirler eğer böyle bir durum var ise adli mercileri meşgul etmekten ceza sana döner.Eğer haklıysan ni.net.tr ve bizim işlerimize bakan avukat önder bey ile görüş derim işinin ehlidir.

Saygılarımızla.
Nudem Group

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Türkiyede yurtdışı kiralık sunucu alacaksan ise 2 yer öneririm teknoserver ve ay-tr bunlar dışında olanlar hepsi arızalı..

Yurt disindan hizmet veren kac firmayla calistinda arizali diyorsun . Kimsenin hizmeti hakkinda yorum yapma hakkına / yetkisine sahip degilsin .

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arastirmalar sonucunda olayin gerçek yüzünü öğrendik ama iş işten geçmiş...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nudembilisim : "arızalı" kelimesini üzerime alınmayıp "yurtdışı kiralık sunucu" işleri yapan biri olarak seni esefle kınıyorum ve aynen sana iade ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5