İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikhost'tan Almanya ve Amerika sunucu seçenekleriyle süper kampanya!!!

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arkadaşlar eleştirmek filan güzel ama hakarete varam ithamlar hiçbirinize yakışmıyor bence....

mesajları tek başlarına değerlendirin herkes yazdığı mesajda ki gerekçelerinde haklı örn: arkadalardan biri hitlerimi erittiniz diyor sadece şimdi servera erişilemiyorsa hitlerin azalacağı doğru değilmi öte yandan dakikhost yetkilileri bir sorun vardı halletmeye çalışıldı erişilememe durumu doğrudur sizi bilgilendirdik diyor oda kendince haklı ve durumu izah ediyor

biraz daha sakin olalım eleştirirken ve savunurken (tabi bence.. ;) )

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanyadaki tüm sunucularımızın bulundugu networkte bir problem yaşanmaktadır ve problemin bugün öğlen 14:00 - 15:00 a kadar çözüleceği bildirilmiştir. Plansız bir çalışma olduğundan dolayı haber verme fırsatımız olmamıştır ne yazık ki.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dakikhost.com da açılmıyor, bence onu ayrı bir sunucuya alın, Türkiye içi mesela. En azından kendi mailleriniz çalışır.

A

alper120

Misafir
arkadaşlar dakikhost tu hiç tavsiye etmem yaklaışık 1 aydır kullanıyorum ama sitem de aynı anda 100 kişi onlineolduğunda site arazi oluyo sonrada msn gelmiş bana diyolar sunucuya çok yük olana siteleri kapatırız daha para yatırmadan sorurştururken msn de ana hiç sorun olmaz falan dediler aldık dan sonra iş değişti kesinlikle almayın sizi 450 sitenin olduığu bi sunucuya atarlar sonra görürsünüz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar dakikhost tu hiç tavsiye etmem yaklaışık 1 aydır kullanıyorum ama sitem de aynı anda 100 kişi onlineolduğunda site arazi oluyo sonrada msn gelmiş bana diyolar sunucuya çok yük olana siteleri kapatırız daha para yatırmadan sorurştururken msn de ana hiç sorun olmaz falan dediler aldık dan sonra iş değişti kesinlikle almayın sizi 450 sitenin olduığu bi sunucuya atarlar sonra görürsünüz.

kullandığınız sistem asp ve mdb tarzı database kullanıyor, bundan dolayı sitenizde hata veriyor olmasın ? Hostla bunun alakası çünkü gerçekten de çok az.İthamda bulunurken ticaret yapıldığını ve insanların bu işlerden ekmek yediğini lütfen göz önünde bulundurun.

B

Baria

Misafir
ben 5 6 aydır dakikhost ile çalışıyorum. dedicatedtim var netidrect de arada bir siteye giremiyorum başkada sorunum yok. kısacası iyi bir şirket . benim sorunum yok henüz.

K

Komedya

Misafir
Ben de bikaç aydır açlışıyorum ilk zamnalar çok iyiydi fakat ara sıra yavaşlama/kesilemler oluyordu bunları normla karşıladık tabi dedik kesilmeler olabilir. Ama son 1 aydır çok arttı bu kesilmeler ve günde 8-10 saate çıkanları bile oldu. Gece gidip sabaha kadar gelmemeler vs. Bu arada almanya sunucusundayız ve sitemiz şu an da açılmıyor.

A

alper120

Misafir
kullandığınız sistem asp ve mdb tarzı database kullanıyor, bundan dolayı sitenizde hata veriyor olmasın ? Hostla bunun alakası çünkü gerçekten de çok az.İthamda bulunurken ticaret yapıldığını ve insanların bu işlerden ekmek yediğini lütfen göz önünde bulundurun.

arkadşaım sitem asp değil bırak asp sitem olmasını hayatımda daha asp kod görmedim nerden çıkarıyon anlamadım

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar uyardık, lütfen bilmeden kulaktan dolma laflarla yorum yapmayınız diye. İnsanların yorumuna kalıyor herşey. Birisi sorun var diyor diğeri yok diyor. Biz firma yetkilisiyiz, olanları sizden takip ediyoruz. Sağolun. Çünkü farketmediğimiz o kadar çok şeyi yakalıyorsunuz ki anlatamam. Kesinti var diyorsunuz, bakıyoruz yok. Biz de olma ihtimalini düşünüyoruz artık napalım. Evet ilk kez gerçekten bir kesinti oldu geçenlerde. O da bulunduğumuz networkten kaynaklanan bir sorundu. Tam 48 dedicated down oldu, sadece bizim serverlarımızdan. Bunu da müşterilerimize tek tek söyledik. Neyse devam edin, artık kampanyalarımızı değil de tartışan insanları takip edeceğiz gibi duruyor. Vizyon vizyondur diyoruz, patlamış mısır ve kola ile de izleriz. Devam edin napalım.. :)

Ha bu arada kampanya fiyatlarımızda ufak artışlar olmuştur. Moderatörler konuyu kapatabilirler. Forum ana başlığı ve fiyat yazımızda değiştirme yapamadığımız için insanları yanlış yönlendirmeyelim. İlginize teşekkür ederiz;

Dakikhost

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hizmetlerinizden neredeyse herkes şikayetçi.. umarım durumları düzeltirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5