İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikhost'tan Almanya ve Amerika sunucu seçenekleriyle süper kampanya!!!

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5.000 MB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz Domain Barındırma
Özel Name Server Tanımlamaları
cPanel + Fantastico + Rvskin
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Email Adresi

Kullanım;
absürt(18+) İzni
Download, File Hosting

Ödeme İmkânları;
Havale + Eft

Kampanya Fiyatı İle Aylık 19 YTL

-------------------------------

10.000 MB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Email Adresi

Kullanım;
absürt(18+) İzni
Download, File Hosting

Ödeme İmkânları;
Havale + Eft

Kampanya Fiyatı İle Aylık 34 YTL

-------------------------------

20.000 MB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Email Adresi
Kullanım;
absürt(18+) İzni
Download, File Hosting

Ödeme İmkânları;
Havale + Eft

Kampanya Fiyatı İle Aylık 49 YTL

------------------------------

Ayrıca 50 GB alan ve limitsiz bandwith aylık 90 YTL'ye.

Sitemiz : Dakikhost Alan Adı ve Hosting Hizmetleri - Web Hosting, Radyo Hosting, Dedicated Server, Domain Kayıt, VPS, Radio Hosting, Webhosting
MSN : [email protected]

Firma bilgilerimize, referanslarımıza ve faaliyet belgemize sitemizden bakabilirsiniz.

NOT : Yıllık peşin ödemelerde; hesaplama 10 AY üzerinden yapılacaktır ve kampanya 15.08.2006 tarihine kadar geçerlidir.
Sunucu FDCServers'ta barındırılmaktadır. Almanya sunucu isteyen müşterilere 100 GB BW imkanı ile aynı özelliklerde hesap açılmaktadır.
Ayrıca alıcılar dışında gereksiz mesajlar atılmasın. Şikayet, memnuniyet ya da yorumlarınızı gerekli yerlerden yapabilirsiniz.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunları sağladığınız server özellikleri nelerdir ?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Firma bilgilerimize, referanslarımıza ve faaliyet belgemize sitemizden bakabilirsiniz.
geçen bir kişi 15 euro için geçen ayin bw sini gosterdiler dige konu açmıştı bunlara da bakalim mi:)

Buyrun buda konu:
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=32891

ve hala kanıtlayamadınız ve istenilen raporları sınamadınız onun için sizi tavsiye etmiyorum kimseye.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serverlarında ÇOk fazla Kesilme Oluyor Günde en az 3 - 5 sefer bağlantı kesiliyor siteniz için prestij ve kazanç kaybı sağlıyor. BU Şirketi Tavsiye Etmiyorum.
Öreneğin Şu An Saat: 11:48 ve Bu Şirketin Serverları İle Bağlantı Sağlanamıyor Hemde Üstte Sattığı Hostlardan Aldım Bende ve Şİmdi Siteme Giriş Yok TAbi Bu ÇOk üzücü Bir Durum Sürekli Zarar Ediyorum.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oo o zaman almıyalım bide dakikhost şöyle iyi diye duyuyoduk meğer sitesi açılmıo alanların

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla Öyle Kendiside Gelip Açıklama Yapsın İsterse Kötülemek İstemeyiz Ama Alacak Olanların Gerçekleri Bilmesi Gerekli.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşteri olmayanlar yorum yapmasın.

ben müşteriyim. bana sorabilir isteyen bilmek istediği bir şey varsa...

Türkiye'nin en büyük firmalarından biridir dakikhost.

kanıtlarım bunu size.
iyinete giriyor diye seviyesini düşürmüş oluyor sanırım?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende müşterisiyim ve çok memnunum. Sorusu olanlar banada sorabilirler.

Bugüne kadar tek bir sorun yaşamadım.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım 2 tane lağam kapağıyla karşı karşıyasınız.

İYİNET ADMİNE DUYURULUR!

bu forumda daha fazla karalama kampanyası görmek istemiyoruz!
aynı şey bana da yapıldı!

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee biz kime inanıcaz bir taraf sitelerimiz açılmıor bir taraf hiç bir kotuluğunu görmedik nereye inancağımı şaşırdım

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG Lağım Kapağı İle Neyi Kastettiğini Biraz Açarmısın Bende Ağzımı Açmak Üzereyim. Karalama Değil bilinçlendirme Bizim yaptığımız.
Senin ne kadar kanıtım varsa benimde o kadar var gelsin dakikhost yetkilisi söylesin gün içinde en az 3 - 5 kere siteler kapanıyormu kapanmıyormu söylesin. Amerikan olan hostlarını kullanıyorum Buyursun söylesin.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
corvette.dakikhost.com isimli sunucumuzda yaklaşık 15 gündür kesinti problemi yaşamaktayız. Üzerinde 450 adet web sitesi olduğundan ve Almanya limitsiz trafikli sunucularımız henüz hazır olmadığından dolayı sunucu değiştirme işlemini hemen gerçekleştiremedik.

Evet, corvette sunucumuz üzerinde günlük olarak 5-20 dakika arası kesintiler yaşanabiliyor ama bu asla, siteler hiç bir zaman hizmet vermiyor ya da hiç çalışmıyor anlamına gelemez. Kullanıcılarımıza da bu hafta içerisinde sunucu değişikliği yapacağımızı bildirdik ve kesintilerden dolayı anlayışlı olmalarını talep ettik. En geç 10.08.2006 tarihine kadar corvette sunucumuz Almanya sunucular üzerinde limitsiz trafikli paketleriyle hizmet vermeye devam edecektir.

Not: Bu bilgilendirmeyi bu sunucumuzu kullanan tüm kullanıcılarımıza email yolu ile daha önce iletmiştik.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha Şöyle Bunları Söylemek Lazım Bekle Deyin Bekleyelim İnanın Sorun Değil Ama insan Kendini Kötü Hissediyor. Ben Şahsen Doğruları Yazdığı İçin Tatmin Oldum Açıklamaları Bana Yeterli Geldi Hala Kendilerine Güveniyorum ve Çalışmaya Devam Edicem Tabi Bu Kesintiler Devam Etmesze

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar' Alıntı:
Ha Şöyle Bunları Söylemek Lazım Bekle Deyin Bekleyelim İnanın Sorun Değil Ama insan Kendini Kötü Hissediyor. Ben Şahsen Doğruları Yazdığı İçin Tatmin Oldum Açıklamaları Bana Yeterli Geldi Hala Kendilerine Güveniyorum ve Çalışmaya Devam Edicem Tabi Bu Kesintiler Devam Etmesze

Elbette ki sıkıntılarınızı anlıyoruz ve sizden daha çok sıkıntılıyız bu konuda. Yolladığımız epostalar ulaşmadı mı size ? Açıklamayı daha önce de yapmıştık. Daha güçlü ve daha hızlı, limitsiz trafikli sunucular sipariş ettik ve sunucular elimize ulaştığı gün aktarım işlemleri başlatılacaktır. Tabii ki bu şekilde günlük kesintiler olan sunucuyu ne siz ne de biz kullanmak istemeyiz.

Hiç bir kullanıcımıza da sürekli problem yaşatmadığımızı hatırlatmak isterim.

Teşekkürler.

A

alper120

Misafir
Bu şirketten kjesinlikle host almanızı tavsiye etmem sabaha açık akşam kapalı çok kötü hizmet tavsiiye etmem

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizimkiler corvette diye bir serverda sanırım o server problemli mesela şu an sabah 9:40 gibi kesildi şimdi yeni geldi. Ama düzelecekmiş umarım düzelir çünkü 1 ay içinde yaklaşık 900 kişilik günlük bir azalma yaşadım.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dedigim gibi host alıcak arkadaşlar bana ulaşırlarsa soruları dakikhost kullanan biri olarak banada sorabilirler.

Bugüne kadar 2 arkadaşımı dakikhosta yönlendirttim ve ikisinede dakikhosttan aldırttım. Memnunlar ,

corvette server olayından bir bilgim yok , Batu beyin dedigine görede düzelcekmiş umarım herşey istediginiz gibi olur arkadaşlar .

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinizi değerleri yorumlarınızdan ötürü kutluyorum. Bilmeniz gereken birşey var, Dakikhost'un müşterilerine sunduğu birçok dedicatedı var. Bu problem onlarca Dakikhost serverınının içerisinde sadece birisidir. O da makinenin donanım problemleri ile ilgili bir problemdir. Problem kesinlikle dc ya da bağlantı ile ilgili değildir. Batuhan Bey bu konu üzerinde sizin haklı merağınızın on katı kadar ilgi gösteriyor.

Host alacak ya da host almış müşterilerin bu konuyu bilmesinde yarar olduğunu düşünüyorum. Hepinize değerli fikirlerinizden ötürü de teşekkür ediyorum.

Dakikhost

A

alper120

Misafir
ya bırak arkadaşım milletin hitlerinin erittiniz hala tşk falan ediyosunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5