İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Damacana için Pilli Su Pompası

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Damacana için Pilli Su Pompası : 13,90 YTL

Ürün fotoğraftaki ürünün aynısı olup hiç kullanılmamış, sıfır üründür.
2 Adet pil hediyesi ile birlikte gönderilir. ( Pil ömrü min. 1 yıl )
%100 yerli üretimdir. ( Çin malı değil )
Stok : 20 Adet

Kargo : 3,90 ytl

Ödeme : Garanti Bank. Havale / Eft
Ödeme : 1 ytl havale ücreti karşılığı Ptt Posta Çeki Havalesi

th_61652_1_122_628lo.jpg

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pilli damacana su pompası ne işe yarar acaba ? :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Pofuduk pofuduk elle basmak yerine otomatik çalışıyor zahir. :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
20 lt. lik bidonla su tankı doldurmaya çalışırsan işe yarayacaktır ama 20 cl bi bardak için gereklimi bilmiyorum :p

A

a.ışık

Misafir
yağ tenekeleri için olanı varmı bunun?? :) otomatik değilde manuel olanını görmüştüm ben bimilyoncuda..

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turşu bidonu için olanlarıda var. Koyuyosun salatalık bidonunun içine, düğmeye bastınmı salatalıklar geliyor.
Sizin yaş ortalamanız kaç, onu çözmeye çalışıyorum. Burası webmaster forumundan çok, kreşe benzemiş.
Farklı konularda tartışmak istiyorsanız kendinize konu açın, orda saatlerce tartışın.
Burası satış bölümü.

Saygılarımla.

A

a.ışık

Misafir
yoo ben gayet ciddi sormuştum size ama. neyse hayırlı işler, umarım satarsınız.. :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Turşu bidonu için olanlarıda var. Koyuyosun salatalık bidonunun içine, düğmeye bastınmı salatalıklar geliyor.
Sizin yaş ortalamanız kaç, onu çözmeye çalışıyorum. Burası webmaster forumundan çok, kreşe benzemiş.
Farklı konularda tartışmak istiyorsanız kendinize konu açın, orda saatlerce tartışın.
Burası satış bölümü.

Saygılarımla.

Hem biliyosun burasının webmaster forumu olduğunu hemde gelip su pompası satıyorsun :D
Şakamısın sen :D

A

a.ışık

Misafir
daha neler satılacak burada, allam yarabbi yaw :D yakında biri prezarvatif satarsa şaşırmayın :)
her önüne gelen her eline aldığını satarsa sonu böyle oluyor.. :p iyice çivisi çıkmış "Sıfır ve İkinci El Ürünler" bölümü'nün. :(

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster forumundan kastım, kişilik olarak insan biraz daha saygı, seviye ve resmiyet bekliyor.
R10'da 50 kişiyle, DHaber'de 40 kişiyle alışverişim oldu ve halen daha pek çok yerde satış yapıyorum.
Şaşkınlığımı mazur görün, 30 küsür yaşındayım, böyle bir durumla ilkkez karşılaşıyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dostum bende 33 yaşındayım ama insanın hayatındaki ilkler bitmiyor...
Webmaster forumunda su pompası satışınada ben ilk kez rastladım sende beni mazur gör...
Ayrıca şuda varki ben İstanbul'dayım ve o sattığın pompaları sucular bedavaya dağıtıyor artık.

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ara sıra başka forumlarada bakmayı dene.
Dışarıdaki hayattan bayağı bir soyutlanmışsınız.
Pastırma, fındık, cevizli sucuk vs. satıldığınıda görmemişsindir sen şimdi.
Neyse Allah'a emanet ol.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kriz yüzünden su pompası gitmiyo bu sinir,stres ondan mı? ilk sayfada kimse kırıcı birşey yazmamışken bunu yazabilmek yoğun bi ruh hali ister.

Şaşkınlığımı mazur görün, 30 küsür yaşındayım, böyle bir durumla ilkkez karşılaşıyorum.

E biraz daha relax o zaman...

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kriz yüzünden su pompası gitmiyo bu sinir,stres ondan mı? ilk sayfada kimse kırıcı birşey yazmamışken bunu yazabilmek yoğun bi ruh hali ister.

E biraz daha relax o zaman...

Aman kardeşim bana bulaşma, çoluk çocuk eğlendiremiycem bu yaştan sonra.
Allah'a emanet ol.
Moderatör arkadaşlar konuyu kilitlerse sevinirim.
Burada değil ürün alışverişi, bilgi alışverişi dahi mümkün değil bunu anladım.

Neyse saygılarımla.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence ara sıra başka forumlarada bakmayı dene.
Dışarıdaki hayattan bayağı bir soyutlanmışsınız.
Pastırma, fındık, cevizli sucuk vs. satıldığınıda görmemişsindir sen şimdi.
Neyse Allah'a emanet ol.

Başka forumlar dışarıdaki hayatmı oluyor :D
dostum kusura bakma benim reeldeki işlerimin yoğunluğundan sadece tek foruma girebiliyorum boş vaktim olmuyor 5-6 forum gezecek kadar ;)
Tek cehaletiminde forumlarda kaşar, sucuk satıldıgını bilmemek olsun bilenler yeter vatana millete :p

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka forumlar dışarıdaki hayatmı oluyor :D
dostum kusura bakma benim reeldeki işlerimin yoğunluğundan sadece tek foruma girebiliyorum boş vaktim olmuyor 5-6 forum gezecek kadar ;)
Tek cehaletiminde forumlarda kaşar, sucuk satıldıgını bilmemek olsun bilenler yeter vatana millete :p

Tamam dostum işine bak ozaman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5