İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DAMGA.NET Sen Yorulma

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<[email protected]> to site

İkide bir reklam yollamazsanız sevinicem yoksa tüm forumlarda karalama yaparım.

Sen Yorulma Damganet ben sadece benim arama motoruma kayıtlı sitelere belli düzenli ödeme yapan affiliateleri haftada 1 yolluyorum kısacası spam değil.

Oldumu Gönlün kardesim yaptığın buyuk terbiyesizlik bana. Bana eğre deseydin mail yollama bana seve seve silerdim mail database den seni bu arada yaşını bilmiyorum ama çoluk çocuk korkutmuyorsun burda.

Şimdi Otur ve Düşün Karalanan ben miyim yoksa sen mi ?

Bu konuda sana hiç bir şey demicem forumda beni tanıyanlar sanaa gerekli cevabı verecektir.

İyi Günler DamGanet

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi sitenin reklamını yollarsan kimse sana birşey demez ama sen gidip gidip üyesi oldugun para kazandıgın sitelerin linkerini yolluyorsun o zaman her webmaster tüm üyelerine reklamlarını yollasın herkezin mailinde reklam mailleri dolsun bu mudur senin savundugun olay bunu buraya yazarken bunu açıklayarak yazarsan daha güzel olacak.

ve ben karalanacak biri degilim çünkü böle gözümü para hırsı kaptırıp oraya buraya reklam mailleri yollamıyorum senin sitene üye olan senin para kaynagın mı oluyor maillerine sen para kazan diye mail at diyemi üye oluyor o zaman her webmaster yollasın mailleri üyelerine para kazansın saçma...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkat :Benim Siteme Sadece Webmasterlar Uye oluyor doğal olarak affiliate yollamam normal.

Ve bu konuda bir cok kişiden teşekkür alıyorum msn den özel bilgi veriyorum

İkincisi aynı forumda konusan insanız tehditle değil güzellikle söylemeni beklerdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5