İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

database çalma yaptıralacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar ben bir sitenin db sini satın aldım adam db vermedi parayı aldı şimdi ben bu sitenin db sini çaldırmak istiyorum galiba mybb ama siz bakarsınız genede bu sitenin databasesini çalabilecek arkadaş varsa lütfen pm atsın konu yanlış yerdeysede lütfen modlar düzeltsin

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam biliyorum yardımcı olacak biri varsa lütfen etsin

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çalıp suçlu duruma düşmek yerine hakkını başka yollarla arasan mesela hukuk diye bir şey bulunmuş.

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani adamların yaptıgı suç deyil benimmi yaptıgım suç adamlar bildigin beni dolandırdılar :kızdım:

Ekleme: gerçekten yardımcı olacak biri varsa halimi anlayan lütfen bana pm atsın

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Database almayın hata yapıyorsunuz aynı içerik a da n z ye kadar aynı bi gün iki sitede spama bi düşücek görüceksiniz. karşıyım database alışverişine.

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@nexo55 haktan hukuktan bahseden sen misin bir de! zamanında bizim de emeğimizi çalmayı bildiniz :eek:ha: iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır.

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kimse yardım etmiyeceklerse lütfen moderatörler konuyu kapasınlar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Parasını verdiğiniz ürünü alamayınca çalmak/çaldırmak nasıl bir bakış açısına sahip olduğunuzu gösteriyor.
Bir daha böyle konu açarsanız sınırsız olarak uzaklaştırılacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5