İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Datacenter aranmaktadır.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hollanda'da hangi dcler bulunmaktadır? Bunlar arasında ircd izni verenler var mı? Simdiden teşekkür ederim.

L

LNWServers

Misafir
Superracks.com - fakat ping problemi cok yasadık onun için bırakmak zorunda kaldık, maalesef ircd izni yok.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
napcan holandayı ? merak ettim kotu bir niyetim yok eğer bir + sı varsa öğrenelim die

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IRCD için almanya ve Türkiye en güzeli. Türkiye hatları ve bw ücret bakımından pahalı olacağından almanya öneririm.
Örnek IRC: irc.mircturk.com - irc.muhabbet.net - irc.sohbet.net

Adres: http://www.teknoserver.net

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ugurcan' Alıntı:
napcan holandayı ? merak ettim kotu bir niyetim yok eğer bir + sı varsa öğrenelim die

İşin aslı kendim için aramıyorum. Bir tanıdığım istemekte. Bana kalsa Almanya'dan alırım sunucuyu. Diğer tüm arkadaşlara cevapları için teşekkür ederim.

S

sinangunay

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
bilginiz olsun, bazı dns serverlar dedicatedmerkezi.com un ip sini öğrenememişler ;)
kullandığım dns ler 85 255 115 68 - 85 255 112 118

Doğrudur çünkü şu an o domaine ait web sitesi / web alanı yok. Strato'da kaldı :)

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu hortlatayim bari :) hollanda dc aramasinin sebebi yanlis tahmin etmiyosam bot beslemek icin, cunki hollanda dclerin cogu karismiyo bu olaylara :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5