İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

datafirm.net kullanan

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
datafirm.net kullanan var mı güzel özellikler ve iyi fiyat veriyorlar.Bu firmayla çalışan var mı.vps ve reseller fiyatları leri gayet ucuz...

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo bölümü kendielrinin olabilir,
menü bölümü macromedia'nın templatelerinden
geri kalan bölümüde progen'in tasarımı...

iki üç resmi değiştirmişler... zaten tasarımı bu şekilde bozarak amatörlüklerini gösteriyorlar...

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada VPS almayı düşünüyorsan git natro dan al derim. en azından kendi dcleri mevcut, daha güçlü ve garantili bir hizmet derim...

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
abi datafirm hakkında bilgi lazım. yok mu calısan ?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse gerek kalmadı onlara gözüm tutmadı zaten bende gittim sağlam bir yerden aldım bir dedicated keyfime bakıyom :)

D

datafirm

Misafir
Merhaba Datafirm Hakkındabilgi.. verelim.
İlk önce sitemizin tasarımı zaten dillere destan oldu gidiyor nedendir bilinmez.
sitemiz Templatemonster templatelerinden birisidir. ki bunu progende kullanmış birşey diyemem...

İkincisi Vps müşterilerimize gelince size bir ikitane referans vereyim.
www.infoloji.org
www.markahost.com
www.ekonomikhosting.com

Reseller müşterilerimizden de.
www.webhostcu.com
www.graphmedia.net
www.dolphinbilisim.com

DahadaFazla referans ve ayrıntı için msn adreslerimizden görüşebilirsiniz..
[email protected]

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Fiyatlar biraz Pahalı..VE TAM olarak "Tamam burası ii bi yer dedirtmiyor" Benim ilgimi ceken

İsletim sistemi kurulumu :50 ytl... Bu kadarda yüksek olmaz bence.. Ama yinede size Basarılar diliyorum..

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden dolphin bilişim de teknik servis elemanıydım =) ah o günler ah..

H

hengame

Misafir
kardes datafirm.net ile 2 3 yıldır çalışıorum güvenilir firma sunucularıda çok hızlı teknik destek ise ister msn ister mail benden tavsiye datafirm ile çalılşa bilirsiniz!

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendileri ile zaten ben görüştüm ve baya konuştum hatta baya ilginç şeyler başıma geldi konuşmada fazla güven vermedi.Ama neyse alıcakları etkileyemim.
Telefon numarası neden yok diye sorduğumda sadece müşterilerimize veriyoruz telefon numaralarımızı dedi bana konuştuğum kişi.ve telefon no kısmında sadece 0372 yazıyo. Madem 3 seneden beri olan bir şirket neden tel nolarını vermiyolar anlamış değilim.

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendileri ile zaten ben görüştüm ve baya konuştum hatta baya ilginç şeyler başıma geldi konuşmada fazla güven vermedi.Ama neyse alıcakları etkileyemim.
Telefon numarası neden yok diye sorduğumda sadece müşterilerimize veriyoruz telefon numaralarımızı dedi bana konuştuğum kişi.ve telefon no kısmında sadece 0372 yazıyo. Madem 3 seneden beri olan bir şirket neden tel nolarını vermiyolar anlamış değilim.

Muhtemelen her gelen telefon açmasın diyedir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5