İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

datateknoloji hakkında bilgi

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

reseller almayı düşünüyorum.Datateknolojini fiyatları uygun geldi bana

ama formda araştırdım. bir çok sorunlu yazılar gördüm. acaba tavsiye edenler ve etmiyenler bana yardımcı olursa sevinirim.

iyi çalışmalar

murat_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
!!!!kardeşim öyle bir hata yapma benden sana tavsiye benim agzım yandı bak inetmar.com a git onların fiyatları ve destegi güzel sitemin adı askaasik.com ama şuan alan adımı elimden aldılar ve ödemeyi yaptım halde sakın beni yanlış anlama firmanın yandaşı falan degilim yada datateknoloji'nin düşmanıdegilim sadece 24 aylık müşterisiyim şuan yedeklerimi bile alamıyorum bursaya gitmeyi düşünüyorum!!! karar senin kardeş bence hiç muhattap olma mail adresim [email protected]

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
!!!!kardeşim öyle bir hata yapma benden sana tavsiye benim agzım yandı bak inetmar.com a git onların fiyatları ve destegi güzel sitemin adı askaasik.com ama şuan alan adımı elimden aldılar ve ödemeyi yaptım halde sakın beni yanlış anlama firmanın yandaşı falan degilim yada datateknoloji'nin düşmanıdegilim sadece 24 aylık müşterisiyim şuan yedeklerimi bile alamıyorum bursaya gitmeyi düşünüyorum!!! karar senin kardeş bence hiç muhattap olma mail adresim [email protected]

Geçmiş olsun bende magdurlardan biriyim. yaziklar olsun. kendilerine

o para onlara helal olmaz inş başka yerden çikar firma yetkilileri okusunlar bu konuyu!

sakin dt.net.tr den birşey almayin benim gibi magdur kalirsiniz

işte bir magdur daha http://forum.iyinet.com/hosting-ali...tr-datateknoloji-com-rezaleti.html#post790257

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5