İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DATATEKNOLOJİ Yetkilileri

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan yaklaşık 1 ay kadar datatekloji yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşme ve anlaşma sonucu bir sunucu siparişi vermiştik.Anlaşmamız gereği sunucu eğer konuştuğumuz şartları sağlamazsa yaptığımız ödemenin belirlenmiş olan bir meblasını arkadaş bize geri ödeyecek ve sunucuyu geri alacaktı.Bu şartlar altında anlaşmıştık.Fakat ne hikmetse datateknoloji çalışanlarına bir ay içinde iki kere ulaşabildim bunda da birinde size yeni sunucu sipariş verdik bunu deneyin dediler benim ödeme talep etmeme rağmen fakat denemeler sonucu yine başarısız oldu.İkinci ulaşmamda da tekrar ödememi talep ettim arkadaş bir sunucu daha deneyelim dedi aynı gece teslim edecekti sözde bir haftadır hala bekliyoruz arkdaş bu sunucuyu teslim edecek diye.Artık sunucudan falanda vazgeçtim yani belirtiğiniz geri ödeme miktarını talep ediyorum.Daha önce bu firma ile çalışan arkadaşlar varsa onlara ulaşabileceğim bende bir cep numaraları birde ofis numaraları var fakat ikisindende cevap alamıyorum sizlerin ulaşabildiğiniz bir numarayı bana yazarsanız arkadaşlarla görüşeyim.Yetkili arkadaşlar eğer ki bu konuyu okurlarsa ki sanırım okurlar telefonlarımı açmadıklarına göre kendilerimde numaralarım mevcuttur bana ulaşıp şu sorunu çözersek iyi olur.Ödemenin dekontu aşağıda mevcuttur.

http://img215.imageshack.us/img215/183/dekontwd6.jpg

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Anlaşma sözleşmenizin bir kopyasını buraya ekleyebilirseniz şikayetinizin geçerliliği dolayısı ile konunun kilidi açılacaktır.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu datateknoloji adıyla iş yapan ve müşterilerine sürekli olarak sorunlar yaşatan ve sanki sütten çıkmış ak kaşıkmışcasına davranıp kendine gelen suçlamaları bertaraf etmeye kalkan zihniyetleri ben daha evvel başıma gelen bir olay yüzünden R10'da yapmış oldukları bir reklamın altında insanları uyardım ve daha sonrasında çok sağolsun o R10 yetkilileride ( insanları bilinçlendirmek nezaman beri suç sayılmakta bir bilgi sahibi değilim henüz ) beni banlama ihtiyacı hissettiler kendilerinde.. Ama bu adamlarla iş yaparsanız daha çoooookkkk hezimet yaşayacaksınız daha çoooookkk zor durumda kalacaksınız. Allahtan iyinet yetkilileri çoluk çocuk değillerde bildiğimiz tecrübe edindiğimiz firmalar hakkında ( düzeysiz elbette asla ) istediğimizi yazabiliyor insanları uyarabiliyoruz gönül rahatlığıyla..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hangi datateknoloji ? com.tr var birde com var bunlar arasında bir fark var sanırım ?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
daha öncede vukuatları çok bu firmanın, örnekler saymakla bitmez, bana bile hala borcu var.

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha öncede vukuatları çok bu firmanın, örnekler saymakla bitmez, bana bile hala borcu var.

Bakalım nasıl sorunu çözecez ama alacağımı bırakmamakta kararlı olduğumu arkadaşlara belirtmek isterim.Gerekirse ofislerinde yüz yüze görüşürüz yani ofis diye tabir ettikleri bir yer ve bir numarası var ama orada kimse varmı onuda bilmiyoruz

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında böyle kendisine firma diyen fakat firma nedir ne anlam ifade eder neler yapar olgularını tam anlamıyla kavrayamamış ve icra etmekte zorlanan oluşumların varlığı bir ibrettir .com.tr gördüğünde tamam bu .com.tr ise iyi hizmet verir güvenilirdir, diğeri .com/net/org kesin burada dolandırırlar beni diye düşünen zihniyetlere. Bu olayla bir kez daha anlaşılmalıdır ki herşey .com.tr demek değildir. İnsanda önce Allah korkusu sonra da iş ahlakı olduktan sonra .com'un .net'in .com.tr'nin hiçbir anlamı yoktur olamaz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende calışıyorum datateknoloji ile henuz ben bir sorun yaşamadım zaden öyle bişey olsa bana yakınlığı bir saat :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
akşam üstü msnde görüştüm datateknoloji ile konuyu gosterip mesaj yazmasını isdedim
şehir dışında olduğunu ve pazartesi günü gelip konuya gerekli acıklama yapacağını söyledi bana

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende calışıyorum datateknoloji ile henuz ben bir sorun yaşamadım zaden öyle bişey olsa bana yakınlığı bir saat :)

iş oraya gidip olayı çözecek oldukdan sonra bana yakınlığıda bir buçuk saat ama işi zora koşmanın bir manası yok o en son yapılacak bir çözüm yolu pazartesi geleceklermiş arkadaşlar bakalım bekliyoruz bu arada sanırım banada bir mail atmışlar ama yahooda sorun olduğu için okuyamıyorum içeriğe göre durumu buradan belirtirim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu datateknolojiyi gören duyan önce bana haber versin geceden bu yana vps kapalı :mad:

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bu datateknolojiyi gören duyan önce bana haber versin geceden bu yana vps kapalı :mad:

Geçmiş olsun sende bize katıldın yani.Arkadaş pazartesi geleceğini sölemiş bekliyoruz büyük bir sabırla ama şehir dışında olması telefonlarıma cvp vermeme gibi bi olasılık doğurmuyo olsa gerek ama bekleyelim bakalım büyük bir sabırla mantıklı bir açıklaması vardır umarım.Bu arada yahooya attığı maili hala okuyamıyorum açılmadığı için.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vps almıştım cpu oranı hep 100% sitede barınmıyor ama, makinede kaç vps var allah bilir :D

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

TrDownload; kusura bakma mesajını görünce çok güldüm gercekten(yanlış anlama) hepsinize cok gecmiş olsun arkadaslar üzüldüm datateknolojinin sahibi kimdir ki ?

akyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okan' da Temmuz ayından beri 3 vps' im var henüz bir sorun yaşamadım. Teknik desteği iyi olduğu için bir de dedicated siparişi verdim, birkaç güne teslim alacağım. Burada yazanlar gerçekten ilginç, umarım sorunlarınız bir an önce düzelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5